Anadolu Yakası Meyhaneleri

More & More

En İyi Anadolu Yakası Meyhaneleri

İstanbul’un Anadolu Yakası farklı semtlerde hizmet veren çok sayıda meyhaneye sahiptir. Bu meyhaneler farklı yemek kültürleri ve hizmet anlayışlarıyla kişilerin tercih ettiği mekanlardan olmaktadır. Kişiler özellikle haftanın yorgunluğunu atmak için bu mekanlara giderek hem müzik dinleyip hem de muhabbet edebilmektedir. Ayrıca meyhanelerin müşterileri için sundukları benzersiz mezeleri yiyebilmektedirler. Anadolu Yakası meyhaneleri arasında Samare, Moralı, Saki, Nanna, Mastori. Dedikodulu, Paysage, Fener Balık, Gece Nakkaş ve More&More meyhaneleridir.

More&More Meyhane

More&More meyhane Anadolu Yakası’nın Kadıköy semtinde haftanın her günü 24 saat hizmet vermektedir. Mekânda canlı performanslar eşliğinde müşterilere eğlenmektedir. Meyhanenin 200 kişilik müşteri kapasitesi vardır. Bunun dışında kişilerin yapacakları özel kutlamalar içinde mekân hizmet vermektedir.

Samare Meyhane

Samare meyhane Kartal semtinde bulunmaktadır ve deniz ürünlerini yemek isteyen kişilerin vazgeçemedikleri adreslerden birisidir. Ayrıca meyhane adalara bakan manzarası sayesinde kişilerin tercih ettiği mekân olmaktadır. Çünkü Samare dışında Adalar manzarasına sahip bir meyhane yoktur. Mekânın 350 kişi kapasitesi vardır. Bu sebeple kutlamalar içinde mekân kullanılabilmektedir.

Mastori Meyhane

Mastori Meyhane’de yakanın Kadıköy ilçesinde bulunan meyhanelerden birisidir. Yunanlıların ünlü sirtakileri ve Egelilerin zeybeklerinin oynandığı mekanlardandır. Vakit geçirmek için Mastori’yi seçen kişiler Yunan ve Ege mutfaklarına ait mezeleri tadabilmektedir. Mastori’nin 200 kişilik kapasitesi vardır.

Paysage Meyhane

Paysage Meyhane restoran Kalamış semtinde kapalı mekânı ve teras bölümüyle 400’den fazla kişiyi ağırlamaktadır. Meyhanede Sibel Mirkelam canlı performans göstererek müşterilerin kaliteli zaman geçirmesini sağlamaktadır. Meyhanenin misafirler için sunduğu geniş bir yemek yelpazesi vardır. Mekânda kişiler Türk, Dünya ve Fransız mutfağına ait özel hazırlanmış mezeleri yiyebilmektedir. Paysage’yi seçen kişiler boğaz manzarasına bakan restoranda unutulmayacak zamanlar geçirebilmektedir. Ayrıca mekân Pazar günü sabah kahvaltısı imkanı da sunmaktadır.

Meyhaneler.gen.tr | En iyi meyhaneler burada

meyhaneler.gen.tr sayesinde bütün eğlence mekanlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Artık eğlence programınızı da size rehberlik edecek biri var.

/ Türkiye

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon