Aramızda Meyhane

1/1

Geniş ve ferah ortamı ile her kitleye hitap eden bir meyhane olan Aramızda Meyhane'de eğlencenin doruklarını yaşayacaksınız. Yeni nesil meyhane anlayışının yanında nostaljik bir ortamı da bulunan bu özel mekânda sevdiklerinizle doyasıya eğlenmenin ve yıllar geçse dahi unutamayacağınız akşamlar yaşamanın mutluluğunu yaşayabileceksiniz.

Özellikle Hafta sonları gelip tüm haftanın yorgunluğunu atabileceğiniz bu özel meyhane de tüm sinir stresini atacak, kısa bir sürede olsa günlük hayattaki yoğunluğunuzdan sıyrılabileceksiniz. Eğitimli ve güler yüzlü personel kadrosu sayesinde müdavini olabileceğiniz bu özel meyhane de unutulmaz anlar biriktirebilirsiniz.

Yılın 365 günü uygun fiyatların sunulduğu çok özel Beyoğlu meyhaneleri arasında yer alan Aramızda Meyhane Mekânı müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunmuş olduğundan dolayı bu denli uygun fiyatlar ile eğlenilebilmesine olanak tanımaktadır.

Nefis lezzetler, çeşit çeşit mezeler ve doyumsuz ana yemekler ile bu mekânın abonesi olacaksınız. Sadece canlı müzik eşliğinde eğlenmek isteyenlerin değil aynı zamanda kaliteli yemekler tatmak isteyenlerin meyhanesi olan Aramızda Meyhaneye sizleri de bekliyoruz.

İki kişilik ortalama Alkollü menü fiyatının 200 TL olduğu ve sunulan hizmet kalitesi göz önüne alındığında Beyoğlu meyhaneleri arasında olan bu özel mekanı tartışmasız bir şekilde bir numaralı Beyoğlu Meyhanesi olarak nitelendirebiliriz.

Geniş, Ferah ve oldukça elit bir mekâna sahip olan Aramızda Meyhane her türlü organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabilecek bir yetkinliğe sahip personel kadrosuna sahiptir. Eğitimli ve güler yüzlü personel kadrosuna sahip olan bu meyhane sayesinde kusursuz etkinlikler düzenleyebilirsiniz.

Cep yakmadan organizasyonlar düzenleyebileceğiniz bu çok özel mekânda organizasyonlarınızdan alnınızın akıyla çıkmanın gururunu yaşayacaksınız...Doğum günü partilerinden iş toplantılarına, nişan yemeklerinden bekarlığa veda partilerine varıncaya kadar birçok etkinliğinize ev sahipliği yapabilecek bir kalitede olan Aramızda Meyhane'ye rezervasyon yaptırmak için 0212 293 96 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Aramızda Meyhane Nerede?

Meyhaneler.gen.tr | En iyi meyhaneler burada

meyhaneler.gen.tr sayesinde bütün eğlence mekanlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Artık eğlence programınızı da size rehberlik edecek biri var.

/ Türkiye

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon