Atiye Meyhane

1/1

Her Salı Bi Sezen Bi Tarkan konsepti ile sizlere hizmetler sunan Atiye Meyhane, eğlence sektörüne benzersiz bir soluk getirmeyi başarmıştır. Hafta sonu olduğu kadar hafta içinde de yoğun bir talep alan bu özel mekân güler yüzlü ve eğitimli personel kadrosu sayesinde gün geçtikçe büyüyen bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmaktadır.

Her Çarşamba doksanlar gecesi konsepti ile karşınıza çıkan Atiye Meyhane'de adeta her gün benzersiz eğlenceli etkinlikler görebilirsiniz. Pazar gecesi de sizlere SLOW gecesi yaşatan bu özel meyhane de sevdiğiniz ile gelip aşkınızı tazeleyebilme imkanına da erişebilirsiniz.

Ege ve Dünya mutfağından eşsiz lezzetler sunan Atiye Meyhane'de Cuma ve Cumartesi günleri FİX Menü sunulmaktadır. Kişi başı FİX menü fiyatının ortalama olarak 190 TL'den başladığı bu özel mekânda Limitsiz Alkol 'ün yanı sıra 10 çeşit meze, 2 çeşit ara sıcak ve ana yemek sunulmaktadır.

Daha önce tatmadığınız lezzetleri sadece Atiye Meyhane'de tadabileceksiniz. Mükemmel ambiyansı ve konsepti ile öne çıkan bu özel meyhanede dostlarınızla eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz. Elit bir müşteri kitlesini elinde bulunduran Atiye Meyhane'ye ailenizle rahatlıkla gelebilir, büyük bir titizlik ile hazırlanan çok özel lezzetleri tadabilirsiniz.

Zeki Müren, Sezen Aksu, Ajda Pekkan ve Tarkan gibi önemli sanatçıların grafitlerinin yer aldığı Atiye Meyhane'de sade tasarım ve samimiyet dolu bir ortam sizi bu özel mekânın adeta müdavini olmaya itecektir.

Nişantaşı meyhanesi denilince akla gelen ilk mekanlardan bir tanesi olma özelliğini gösteren Atiye Meyhane işletme sahipleri ticari kaygıları bir kenara bırakıp tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürütmektedirler. Kasaya her daim ne ödeyeceğinizi bilerek gidebileceğiniz bu mekânda asla sürpriz hesaplar ile karşılaşmazsınız.

Her akşamının dolu dolu geçtiği Atiye Meyhane Mekânında huzur dolu bir atmosferde yıllar geçse dahi unutulmayacak akşamlar yaşayabilirsiniz. 0212 945 07 39 numaralı telefondan hızlı bir şekilde rezervasyon talebinde bulunarak yerinizi ayırabilirsiniz.

Atiye Meyhane Nerede?

yalan-dünya.jpeg

Nişantaşı

Yalan Dünya
20150830083428.jpg

Nişantaşı

Nişantaşı Meyhanesi
harbiye-sahne-fasıl.jpg

Harbiye

Harbiye Sahne
suare-nisantasi.jpeg

Nışantaşı

Suare Nişantaşı

Yakındakiler...

Meyhaneler.gen.tr | En iyi meyhaneler burada

meyhaneler.gen.tr sayesinde bütün eğlence mekanlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Artık eğlence programınızı da size rehberlik edecek biri var.

/ Türkiye

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon