Bi Daha Gideceğiniz 6 Meyhane

İstanbul'un en çok tercih edilen mekanlarından olan meyhaneler ile ilgili bu yazımızı çok beğeniceğinizi umuyoruz. Sizler için müdavimi en çok olan meyhaneleri araştırdık ve 6 popüler meyhane belirledik. Bu meyhaneler başlığımızda da belirtiğimiz gibi mutlaka bi daha gitmek isteyeceğiniz meyhaneler. Merak ettiğiniz konularla ilgili bize ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Gelin şimdi listemizi inceleyelim.

İstanbul’un gece hayatında nevizade sokağı çok önemli bir yer tutar. Yazı , kışı başka keyiftir. Dostluklar sokağa taşar, masalarda perçinleşir. İstanbul’un bu renkli sokağı nevizade de, keyifli ve damak tadınıza uygun bir yemek vakti geçirmek istediğinizde aklınıza gelecek mekanların en başında alem gelir. 250 yıllık tarihi binayı büyük emeklerle bugüne kazandırıp sizlerin hizmetine sunarken alem’e bir restaurant, bir meyhane tarifinin çok ötesinde bir anlam kazandırmaya çalıştık.

Tel: 0212-963-10-84 

Web: https://www.alemmeyhane.com/

2. Harbiye Sahne

Dostlarınızla unutulmaz, dolu dolu bir gece yaşamak istiyorsanız Sizleri Harbiye Sahne’ye bekliyoruz bu eşsiz eğlenceyi kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Nişantaşı’nın merkezi bir konumda olması aynı zamanda bu denli merkezi bir konumda olmasına rağmen şehir gürültüsünden uzaklaşabilmenize olanak tanıması Harbiye Sahne yi tercih edilebilir kılmaktadır. Özel günlerinizde sizin isteklerinize göre hazırlanan menü ve programlar ile size özel olan organizasyonlarınızı daha da güzelleştirme imkanına erişebileceksiniz. Harbiye Sahne, Sunmuş olduğu her hizmetinde iddialı olduğunu birçok kez kanıtlamaktadır. Ayta Sözeri gibi ünlü isimleri sahnesine çıkarmayı başaran Harbiye Sahne, oldukça yoğun bir ilgi ile karşı karşıya kalmaktadır.

Tel 0212 232 20 06

Web: https://www.sahneharbiye.com/

3.My Cabaret Etiler

Hem müzik hem de servis anlamında kaliteli hizmet anlayışı ile uzun yıllardır siz değerli misafirlerini ağırlayan modern meyhane Ah Mazi By My Cabaret, yeni sezonda muhteşem sanatçılar ile eğlencenin adresi olmaya devam ediyor.Birbirinden ünlü sanatçılar, kaliteli yemekler ve merkezi konumu ile herkesin tercihi...

Tel:0212-963-12-79

Web: https://www.etilermycabaret.com/

4. Müzeyyen Meyhanesi

Uygun FİX menüleri ile öne çıkan bir Beyoğlu Meyhanesi olan Müzeyyen Meyhane, kaliteli hizmetin uygun fiyatla birleştiği ender mekanlardan bir tanesi konumundadır. Şıklığın ve konforun bir arada bulunduğu 90 kişilik kapasiteli mekânı ile bu özel meyhaneye davetlisiniz…Özel günleriniz için size özel hazırlanacak olan her detay, kendinizi özel hissetmenize ve gelen konuklarınızın mükemmel bir şekilde ağırlanmasını sağlayacaktır. Ferah ve nezih ortamı ile huzur dolu bir ortam hayal edenlerin tercih ettiği tek özel meyhane olan Müzeyyen Meyhane, merkezi konumu ile her daim rahatlıkla gidebileceğiniz bir konumda yer almaktadır.Mezeleri ve yemek çeşitleri ile iddiasını yansıtan Müzeyyen Meyhane, İstanbul meyhaneleri içerisinde elit müşteri kitlesi sayesinde rahatlıkla diğer mekanlardan ayrılmaktadır. Eğitimli ve güler yüzlü personel kadrosu sayesinde İstanbul Meyhane sektöründe daha önce görmediğiniz hizmet kalitesini alabileceksiniz.

Tel: 0212 963 56 36

Web: https://www.muzeyyenmeyhanesi.com/

5. Yalan Dünya Meyhane

Nişantaşı Meyhane sektörünün nabzının attığı çok önemli mekanlardan bir tanesi olan Yalan Dünya Nişantaşı, eski meyhane geleneği ile yeni meyhane konseptini harmanlamayı başaran ender mekanlardan bir tanesidir...

Yalan Dünya Nişantaşı

Merkezi bir konumda yer alması sayesinde Yalan Dünya Nişantaşı Meyhanesi adeta müdavini olacağınız bir mekân olacaktır. Eğitimli ve güler yüzlü personel kadrosu sayesinde elit bir müşteri kitlesine sahip olan bu önemli meyhaneye ailenizle gözünüz kapalı bir şekilde rahatlıkla gelebilirsiniz.

Dünya Mutfağından eşsiz lezzetler sunan ustaları sayesinde daha önce tatmadığınız lezzetlerin de farkına varabileceksiniz. Ticari kaygıdan uzak bir anlayış ile tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunulması Yalan Dünya Nişantaşı Meyhanesini öne çıkaran en büyük özellikler arasında yer almaktadır.

Tel: (0212) 640 37 69 

Web: https://www.yalandunyameyhane.com/

6. Söyle Meyhane

‘Etiler meyhane” denilince akla gelen ilk mekanlardan bir tanesi olan Söyle Etiler meyhane, 19.00’da kapılarını açıp 02.00’a kadar eğlenebilmenize olanak tanımaktadır. Yeni nesil meyhane olarak nitelendirilen bu özel mekânda darbuka eşliğinde doyasıya eğlenme imkanına kavuşabileceksiniz…

Müzik dolu bir gece geçirmek isteyenlerin bir numaralı adresi olan Söyle, dünya mutfağına hâkim ustaları sayesinde enfes lezzetlerin bir numaralı adresidir. Kalitenin uygun fiyatlarla birleştiği tek adres olan bu özel mekâna uğramadan asla eğlendik demeyin.Kalitenin uygun fiyatlarla birleştiği tek adres olan bu Etiler Meyhane mekânında eğitimli personeller sayesinde huzur ve sohbet dolu bir gece geçirebileceksiniz. Vakit Kaybetmeden 0212 963 10 67 numaralı telefondan rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz…

Tel: 0212-963-10-67

Web: https://www.soylemeyhaneetiler.com/

Meyhaneler.gen.tr | En iyi meyhaneler burada

meyhaneler.gen.tr sayesinde bütün eğlence mekanlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Artık eğlence programınızı da size rehberlik edecek biri var.

/ Türkiye

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon