Bi Daha Meyhane

1/1

Adından da çağrıştırdığı gibi adeta bidaha gelmeye can atacağınız çok özel bir meyhane olan Bİ'DAHA Meyhane, ticari kaygılardan uzak bir anlayış ile tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunmaktadır. Haftanın her günü açık olan bu meyhane kapılarını 17.00'de açıp gecenin geç saatlerine kadar eğlenilebilmesine olanak tanımaktadır.

Hafta sonları canlı DJ performanslarına şahit olabileceğiniz bu mekânda dostlarınızla unutulmaz sohbetler edebilecek, aynı zamanda da nefis lezzetlerin tadına bakabileceksiniz. Yıllar geçse dahi unutamayacağınız akşamlar yaşamak istiyorsanız adresin mutlaka Bİ'DAHA Meyhane olmalıdır.

Hafta sonlarında olduğu kadar hafta içlerinde de tıka basa dolu olan bu özel mekânda bu denli bir yoğunluğa rağmen samimiyetten ve sıcakkanlı bir yaklaşımdan asla taviz verilmemektedir. İsterseniz enfes bir ambiyansa sahip olan restoranda yemeğinizi yiyebilir isterseniz de İstanbul manzarası eşliğinde rakınızı yudumlamak için özel dekore edilmiş terasta anın tadını çıkarabilirsiniz.

Temizliğe büyük bir ehemmiyet gösteren Bİ'DAHA Meyhane de steril bir ortamda Dünya Mutfağına hâkim ustalar sayesinde benzersiz lezzetler tadabilirsiniz. Balıktan Izgaraya, çeşit çeşit mezeden limitsiz içeceğe varıncaya kadar her detay ayrı ayrı düşünülmüş olan bu meyhanenin müdavini olacağınızın garantisini veriyoruz.

Yeni nesil meyhanecilik anlayışının adeta temsilcilerinden biri olarak görülmeyi başaran bu özel mekân geniş, ferah ve benzersiz manzarası ile adından çokça söz ettirmeyi başarmaktadır. Kalamar Tava'dan Tava Ciğere, Karides Güveçten Fırında Balığa varıncaya kadar aklınıza gelebilecek birçok lezzeti sunmayı başaran Bidaha Meyhaneye gelmeden hem doyduk hem de eğlendik dememenizi öneriyoruz.

Eğlence ve rakının buluştuğu ender mekanlardan bir tanesi olan Bidaha Meyhane'ye gelmeden önce mutlaka rezervasyon talebinde bulunmanızı öneriyoruz. Hafta içinin de hafta sonu kadar yoğun olduğu bu özel meyhaneden yerinizi ayırtmak için 0530 100 85 95 numaralı telefonu aramanızı tavsiye ediyoruz.

Bi Daha Meyhane Nerede?

Yakındakiler...

yalan-dünya.jpeg

Nişantaşı

Yalan Dünya
20150830083428.jpg

Nişantaşı

Nişantaşı Meyhanesi
harbiye-sahne-fasıl.jpg

Harbiye

Harbiye Sahne
suare-nisantasi.jpeg

Nışantaşı

Suare Nişantaşı

Meyhaneler.gen.tr | En iyi meyhaneler burada

meyhaneler.gen.tr sayesinde bütün eğlence mekanlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Artık eğlence programınızı da size rehberlik edecek biri var.

/ Türkiye

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon