Boliss Meyhane Bodrum

Tel:0252-275-07-89

Bodrum'un huzurlu, sakin konumlarından kumbahçe - paşatarlasında denize sıfır, bodrum'un en güzel ve en özel simgelerinden biri olan bodrum kalesine karşı sevdiklerinizle birlikte güzel anlar yaşamak için boliss bodrum by kalika tam size göre.
Mutfağımızda günlük olarak şefimiz ve ekibinin hazırladığı birbirinden leziz çeşit çeşit mezelerimizi ve aralarında sadece bolissbodrum by kalika'ya özgü çeşitli arasıcaklarımızı, günlük mevsiminde tutulmuş balıklarımızı denemenizi tavsiye ederiz.
Kışın kapalı alanda 80 kişiye, yazın iç kısım, iskele ve bar kısmında 120 kişiye hizmet verebilmekteyiz.
Her çarşamba ve cuma akşamları türkçe ve greek müzik repartuarıyla Barış Tetik ile eski samimi bodrum'u yaşama fırsatı bulacaksınız.
Perşembe akşamları güçlü sesi ve yorumu ile zeynep Savacı geçmişten, günümüze seslendireceği türkçe pop şarkıları ile gönüllerinize hitap edecek.
Her cumartesi akşamı boliss bodrum bykalika'da unutulmaya yüz tutmuş 45'likler Ertan Öztaş'ın keyifli sahnesi ile hayat buluyor.
Bodrum'un en nezih yerinde iyi hizmet, müşteri memnüniyeti, iyi yemek, iyi müzik prensibi ile yola çıkan boliss bodrum bykalika'da  kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz samimi, sıcak bir ortam sizleri bekliyor olacak ve kısa zamanda müdavimleri arasına gireceksiniz.
Her türlü organizasyonunuz için yine en doğru seçiminiz boliss bodrum by kalika olacaktır.

Boliss Nerede?

Meyhaneler.gen.tr | En iyi meyhaneler burada

meyhaneler.gen.tr sayesinde bütün eğlence mekanlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Artık eğlence programınızı da size rehberlik edecek biri var.

/ Türkiye

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon