Çardak Meyhane

Nevizade Sokağı'nın en ünlü mekanlarından Çardak, gerçek bir Şarap Evi ve Meyhane.

Meyhanemizde haftanın her günü canlı fasıl var. Hafta sonları fasıl grubumuza solist de eşlik ediyor. Üstü otomatik olarak 15 saniyede açılıp yazlık olarak da kullanılabilen meyhanemizin 220 kişilik oturma kapasitesi var. Çardak, her türlü özel organizasyonlarınıza da açık.

Meyhane tutkunlarının büyük keyif alacağı Çardak'ta sizlere 40 çeşitten oluşan zengin meze tepsimizin yanı sıra, et ve balık çeşitlerini de sizler için özenle hazırladık. Üstelik bu zengin menü seçeneklerini sizlere en uygun fiyatlarla sunuyoruz.Gruplara uygun fix mönü uygulamamız mevcuttur. İstiklal Caddesi'nin ve Nevizade'nin kalabalığından sıyrılıp kendinizi bir an önce Çardak'a atabilir ve dostlarınızla keyifli bir gece geçirebilirsiniz.

Nevizade’nin güzel meyhanelerinden birisi olan Çardak Meyhane 200 kişilik oturma kapasitesiyle kapılarını açıyor. Geniş bir mekana sahip olan Çardak Meyhane’de canlı müzik ve fasıl gibi etkinlikleri her gün mevcut. Fakat masaya gelen fasıl ekibini seviyorsanız bu sizi biraz üzecek çünkü Çardak Meyhane’de fasıl ekibi mekanın sahnesinde sizlere hizmet veriyor. Mekanın her yerinden müziği rahatça duyabilirsiniz eğer hareketli bir gece geçirmek istiyorsanız Çardak Meyhane size uygun bir yer olabilir. Çardak Meyhane’nin çalışanlar gayet güler yüzlü ve cana yakın size hızlı hizmet vermek için ellerinden geleni yapıyorlar. 

Çardak Meyhane kapanıp açılabilen tavan özelliğiyle kış, yaz demeden sizin kriterlerinize uyacak biçimde tasarlanmış. 40 çeşitten oluşan zengin meze tabağının yanında Çardak Meyhane’de aynı zamanda et ve balık seçenekleri de mevcut. Lezzet konusunda iddialı olduklarını da söylemek gerek

Çardak Meyhane Nerede?

Meyhaneler.gen.tr | En iyi meyhaneler burada

meyhaneler.gen.tr sayesinde bütün eğlence mekanlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Artık eğlence programınızı da size rehberlik edecek biri var.

/ Türkiye

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon