Cihangir Meyhane

Rez: 0212 963 16 36

1/1

Cihangir Meyhanesi şehrin tam ortasında olmasına rağmen Cihangir Meyhanesi  Taksim ve Beyoğlu Meyhaneleri içerisinde kafanızı dinleyebileceğiniz çok özel bir mekân olan Cihangir Meyhanesi  yemek , manzara ve meze çeşitleri ile de öne çıkan kaliteli bir meyhanedir.

Leziz yemek ve mezelerin bir numaralı adresi olan Cihangir Meyhanesi ‘inde dostlarınızı kaliteli bir şekilde güler yüzlü personel kadromuz sayesinde ağırlayabilirsiniz. İki kişilik menülerde alkollü veya alkolsüz menü  sunulan hizmet kalitesi göz önüne alındığında fiyatın oldukça makul seviyelerde olduğu rahatlıkla söylenebilir...

cihangir Meyhanesi  yeni nesil meyhanecilik anlayışı ile eski meyhanecilik kültürünü başarılı bir şekilde harmanlamayı başaran Cihangir Meyhanesi  her hafta düzenli bir şekilde canlı fasıl ve oryantal şovlar yapılmaktadır.

Canlı DJ performansları ile akşamlarını güzelleştirmek ve dostlarınızla unutulmaz akşamlarda vakit geçirmek istiyorsanız adresiniz mutlaka bir Cihangir Meyhanesi olmalıdır...

Kapılarını 19.30'da açan bu özel mekân gece geç saatlere kadar eğlenilmesine olanak tanımaktadır. Cihangir Meyhanesi  özellikle hafta sonları gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırınız. Rezervasyon talepleriniz için 0212 963 16 36 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Cihangir Meyhane Nerede?

Meyhaneler.gen.tr | En iyi meyhaneler burada

meyhaneler.gen.tr sayesinde bütün eğlence mekanlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Artık eğlence programınızı da size rehberlik edecek biri var.

/ Türkiye

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon