Elmadağ Meyhanesi

Geleneksel meyhane kültürünü günümüze taşıma fikriyle 2004 yılında kurduk Elmadağ Meyhanesi’ni. Klasik meyhane mezelerinin yanı sıra sizleri yepyeni lezzetlerle de tanıştıralım istedik. Burası hem sıcak hem de ferah olsun diye bembeyaz örtülerden vazgeçmedik. Beyoğlu’nun çılgın kalabalığından uzakta olalım ama eğlencesinden de geri kalmayalım dedik. Her Cuma ve Cumartesi gecesi Celal Altıok ve Arkadaşları Türk Sanat Müziğinin doyumsuz eserlerinden oluşan, klasikleşmiş Elmadağ Faslı ile keyifli bir müzik ziyafeti sunuyor. Özel grup toplantılarınız ve organizasyonlarınız için, talepleriniz doğrultusunda haftanın diğer gecelerinde size özel programlar hazırlıyoruz.

Elmadağ Meyhanesi

Eğer bir ortamda rahatsız edilmeden gönlünüzce eğlenmek, aynı zamanda muhteşem tatların ve canlı müziğin zevkine varmak istiyorsanız. İstanbul Tavsiye mekanlar listemizde Elmadağ Meyhanesi yer almaktadır...

Elmadağ Meyhanesi

Geleneksel meyhane anlayışı ile 2004 yılından bu yana hizmet vermeyi sürdüren Elmadağ meyhanesi eski meyhane havasını yaşamak isteyenlerin uğrak mekânı olarak öne çıkmaktadır.

Elmadağ Meyhanesi fiyatlar ve kaliteli personel kadrosu ile Avrupa Yakasının en gözde meyhane mekanları arasında ilk sıralara yerleştirebileceğimiz harika bir meyhanedir...

Klasik lezzetler, klasik müzikler ve klasik ortamda kendinizi sıcacık, samimiyet dolu bir ortamda bulacaksınız. Cuma ve Cumartesi günleri Türk Sanat müziğinin keyfini doruklarda yaşayabileceğiniz harika bir mekân olan Elmadağ Meyhanesi, eski anılarınızı zihninizde canlandıran harika bir mekân olarak öne çıkmaktadır.

Hem kaliteli bir ortam olsun istiyorsanız hem de İstanbul'un yorucu kent hayatından bir an olsun zihninizi uzaklaştırmak istiyorsanız Elmadağ Meyhanesine davetlisiniz.

Özel Organizasyonlar İle Benzersiz Bir Gece Yaşayın

Diğer meyhane mekanlarının aksine klasikleşmiş programlar ile değil sürpriz organizasyonlar ile gecenizi güzelleştiren bir mekân olan Elmadağ Meyhanesi, ticari kaygılardan önce müşteri memnuniyetine önem veren bir meyhane olarak öne çıkmaktadır.

Sadece mekâne sahibinin yapmış olduğu programlar değil, sizlerin organizasyonlarına da ev sahipliği yapan, eski meyhane kültürünü yaşatan Elmadağ Meyhanesi, kaliteli personel kadrosu ile dostlarınızla unutulmayacak bir gece yaşamanıza olanak tanımaktadır.

Harika fasılları sayesinde en iyi meyhane denilince zihinde ilk akla gelen meyhane özelliğini gösteren Elmadağ Meyhanesini İstanbul meyhane tavsiye listemize rahatlıkla dahil edebiliriz.

Özellikle hafta sonları yapılan etkinlikler, Elmadağ Meyhanesinin kalitesini fazlası ile ortaya koymaktadır. Kısaca İstanbul Salaş Meyhane arayışında iseniz bu meyhaneye gitmenizi fazlası ile tavsiye ediyoruz.

Uygun Menü Fiyatları

Sıklıkla belirtmiş olduğumuz gibi ticari kaygılardan önce müşteri memnuniyetine odaklanmış bir meyhane izlenimi veren Elmadağ Meyhanesi oldukça uygun menü fiyatları ile cebinizi yakmadan dostlarınızla eğlenebilmenize olanak tanımaktadır.

2 Kişilik ortalama bir menünün 100-150 arasında değişken fiyatlara sahip olması İstanbul Meyhane Fiyatları araştırması yaptığımızda Elmadağ Meyhanesindeki bu fiyatlar oldukça makul seviyelerde durmaktadır.

Elmadağ Meyhanesi iletişim numarası: 0 212 241 03 20-23 ! Bu numaradan özellikle Cuma ve Cumartesi günleri sıkıntı yaşamamanız için rezervasyon talebinde bulunmanızı tavsiye ediyoruz.

Anahtar Kelimeler>> elmadağ meyhanesi, elmadağ meyhanesi telefon, elmadağ meyhanesi iletişim, elmadağ meyhanesi fiyatlar,en iyi meyhane, en iyi meyhaneler 2018, salaş meyhaneler, İstanbul en iyi meyhane, İstanbul'un en iyi meyhaneleri 2018, İstanbul meyhane tavsiye, İstanbul meyhane fiyatları, İstanbul salaş meyhane

Adres: Cumhuriyet Cad. 30/A 34373
Istanbul, Turkey

Elmadağ Meyhanesi Nerede?

Meyhaneler.gen.tr | En iyi meyhaneler burada

meyhaneler.gen.tr sayesinde bütün eğlence mekanlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Artık eğlence programınızı da size rehberlik edecek biri var.

/ Türkiye

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon