İstanbul'da En İyi 10 Yeni Nesil Meyhane

Son zamanlarda meyhane hakkında en çok sorulan sorulardan biri Yeni Nesil Meyhane nedir? Meyhane denildiğinde hepimizin aklına loş ışıklı mekanlar gelir. Eski Türk filmlerinden meyhaneleri hep bu şekilde hatırlarız. Son yıllarda hatırladığımız bu mekanların dışına çıkılarak son derece özel konseptlenmiş mekanlarla karşılaşıyoruz. Mekanlar tarz bir eğlence mekânı olarak karşımıza çıkarken, eski meyhane kültürünü yansıtmasıyla da dikkat çekiyor. Geçmişten gelen hoş bir seda olarak hizmet sunan meyhaneler için yeni nesil meyhane ifadesini kullanabiliyoruz. Yeni nesil meyhanelerde özel günler düzenlenebilirken, kutlama ve partiler yapılabiliyor.

Meyhane Seçimlerinizi Özel Hale Getirin

Meyhaneler, dert ve kederin yanı sıra mutluluğun ve neşenin de paylaşıldığı ortamlardır. Arkadaşlar bir araya geldiklerinde kafa dağıtacak bir mekân arar ve isteklerini karşılayacak tek mekânın meyhaneler olduğunu bilirler. Yemek, içki ve eğlencenin iç içe olduğu meyhanelerde gönüllerine göre eğlenmenin tadını yaşayabilirler.

Meyhaneler de sınıf ayrımı yapılmaz, herkes kalbinden geçeni en doğal haliyle paylaşabilir. Bu sayede rahat ve konforlu bir ortam sağlanır.

  • Darbuka Show,

  • Canlı müzik,

  • Fasıl gösterisi,

  • Oryantal gösteriler meyhanelerin değişmeyen eğlence kaynakları olurken, konuklar üzerinde bıraktığı etki ahenk yaratmaktadır.

Sizler için hazırladığımız listeyi gelin beraber inceleyelim;

1 Aramızda Kalsın Cihangir​

Ticari kaygıdan uzak bir anlayış ile tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürüten Aramızda Kalsın Meyhane’de her daim aradığınız hizmet kalitesini bulabileceksiniz. Saat 20.00 da kapılarını müşterilerine açan bu özel meyhane mekânı gece 02.00’ye kadar doyasıya eğlenebilmenize olanak tanımaktadır.

Muhteşem manzarası ile öne çıkan Aramızda Kalsın Meyhane, eğitimli personel kadrosunun yanı sıra dünya mutfağına hâkim ustaları ile öne çıkmaktadır. Her daim aranılan Beyoğlu Meyhane mekânı olan Aramızda Kalsın Meyhaneye özellikle hafta sonu gelmeyi düşünüyorsanız mutlaka rezervasyon talebinde bulunmanızı tavsiye ediyoruz.

Tel: (0212) 963 13 07

Web: https://www.aramizdakalsincihangir.com/

2. Söyle Meyhane Etiler

Yeni nesil meyhane etiler” denilince akla gelen ilk mekanlardan bir tanesi olan Söyle Etiler meyhane, 19.00’da kapılarını açıp 02.00’a kadar eğlenebilmenize olanak tanımaktadır. Yeni nesil meyhane olarak nitelendirilen bu özel mekânda darbuka eşliğinde doyasıya eğlenme imkanına kavuşabileceksiniz…

Müzik dolu bir gece geçirmek isteyenlerin bir numaralı adresi olan Söyle, dünya mutfağına hâkim ustaları sayesinde enfes lezzetlerin bir numaralı adresidir. Kalitenin uygun fiyatlarla birleştiği tek adres olan bu özel mekâna uğramadan asla eğlendik demeyin.

Tel: (0212) 963 10 67

Web: https://www.soylemeyhaneetiler.com/

3. Yalan Dünya Meyhane

Yeni nesil meyhane Nişantaşı denilince akla gelen ilk meyhanelerden olan Yalan Dünya. Yalan Dünya Meyhane, Nişantaşı Yeni Nesil Meyhane sektörünün en önemli mekanlarından bir tanesidir. Her bütçeye hitap edebilmesi ile öne çıkan Nişantaşı Yeni Nesil Meyhane olan Yalan Dünya Meyhane'ye uğramanız için birçok neden bulunmaktadır. Eğitimli personel kadrosu ile ev sahipliği yapacak olduğunuz organizasyonlarınız yıllar geçse dahi sevdikleriniz tarafından her daim hatırlanmaya değer kılınacaktır. Kusursuz organizasyonlar için Nişantaşı Yeni Nesil Meyhane en doğru tercih olacaktır.

 

Tel: (0212) 640 37 69

Web: https://www.yalandunyameyhane.com/

4.Ezberbozan Meyhane

Özel darbuka ekibinin bulunduğu Ezberbozan Meyhane'de en gösterişli eğlenceler sunuluyor. Dj'ler isteğe göre seksen ve doksanların unutulmaz müziklerini sunarken, gönlüne göre eğlenmek isteyenler bu mekânı tercih edebiliyor. Dostlarla sıra dışı bir gece geçirmek isteyenler diledikleri gibi eğlenmenin tadını çıkarabiliyor. Darbukanın özel sesiyle mest olan misafirler, eğlence seçimlerini mekânın atmosferiyle muhteşem hale dönüştürebiliyor.

 

Tel: (0212)963 51 67

Web: https://www.ezberbozanmeyhanesi.com/

5. Saki Balık

Anadolu Yakasında meyhane sektörünün nabzının attığı Caddebostan’da bulunan Saki Balık, Cuma ve Cumartesi günleri yer bulunmakta oldukça zor. Saki balık fiyat olarak da sunmuş olduğu hizmetler göz önüne alındığında oldukça ucuzdur. Saki meyhane fırsat günleri ile cazip fix menüler düzenleyerek her kesimden insana hitap etmektedir. %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve ticari kaygılardan tamamen uzak olması Saki Meyhaneyi en çok tavsiye edilen mekân olmasını sağlamıştır. 150 kişiye kadar hitap eden salonu Saki Balık, hafta sonları oldukça yoğun olmaktadır.

Tel: (0216) 706 36 65

Web: https://www.sakimeyhane.com/

6.Müzeyyen Meyhane

Sohbetin ve muhabbetin eksik olmadığı Müzeyyen Meyhane Asmalı Mescit hem eğlenmek isteyenlerin hem de lezzeti arayanların özel mekânı olarak öne çıkmaktadır. Ailecek rakı balık yapmak isteyenlerin müdavini olduğu bir mekân olan Müzeyyen meyhane tartışmasız bir şekilde eğlence sektörünün önemli mekanlarından bir tanesi konumundadır.

Canlı müzik performanslarının öne çıktığı bir mekân olan Müzeyyen Meyhane de yıllar geçse dahi unutamayacağınız sohbetlerin altına imzanızı atacaksınız. Beyoğlu meyhaneleri içerisinde sözü geçen bir mekân olan Müzeyyen Meyhane Asmalı Mescit Mekânı her Çarşamba canlı fasıl ve oryantal şov düzenlemektedir.

Tel: (0212) 963 56 36

Web: https://www.muzeyyenmeyhanesi.com/

Beyoğlu denildiğinde; nevizadenin o samimi, içten, gidenin dostluk bıraktığı ve güzel anılar ile ayrıldığı renkli sokağı gözümüzde canlanıverir. İstanbul’un harikaları arasında tarifsiz bir yer kaplar. 1999 yılında bu sokağa ilk adım attığımızda sizlere hizmet verebilmenin hayalini kuruyorduk.

250 yıllık tarihi bir binanın yaşanmışlık dokusu, anıların kokusu ve bizlerin de bir gün bu anıların parçası olabileceğimiz düşüncesi bizi bu yıllara kadar sürükledi. Sizlere hizmet verebilmek adına tüm heyecanımız ile bu yaşayan binaya hayat verdik. Bizlere kattığınız anılarınız ile alem restaurant, alemde can buldu.

 

Tel: 0212 963 10 79

Web: https://www.alemmeyhane.com/

8.Kallavi Etiler

Eski meyhane kültürünü iliklerine kadar yaşamak isteyenlerin bir numaralı adresi olan Etiler Kallavi Meyhane, sahnesine çıkarmış olduğu güçlü sesler ile öne çıkan bir meyhane konumundadır.

Bağımlılık yapan bir meyhane olan Etiler Kallavi Meyhane, ticari kaygılardan önce müşteri memnuniyetine önem vererek bu alanda özellikle Etiler ve çevresinde her daim ilk tercih edilen meyhane konumundadır.

Tel: (0212) 296 66 35

Web: https://www.kallavietilermeyhanesi.com/

9. Her Gece Etiler

 Etiler'in en gözde mekânı olarak bilinen Her Gece sizi kendinizden geçirecektir. Aynı zamanda Her gece Fırsat menüleri cebinizi yakmadan gönlünüzce eğlenebilmenize olanak tanımaktadır. Dünya mutfağına hâkim ustaları ile tartışmasız bir şekilde bu alanda bir numaralı meyhane olduğunu kanıtlayan Her gece Meyhane'de ana yemeklerin yanı sıra benzersiz meze çeşitleri gecenizi güzelleştirmek için harika unsurlardır.

 

Tel: (0212) 963 49 92

 

Web: https://www.meyhaneler.gen.tr/her-gece-etiler

10. Moralı Meyhane

Moralı Meyhane uzun süredir müşterilerimize hizmet vermekte. Eğlencenin, mutluluğun, sosyalleşip dertlerden uzak kalmanın bir numaralı adresi olan Moralı Meyhane ’de tüm bu işlemler güven içinde ve en uygun imkân ve fiyatlar ile siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Buna göre meyhanenin uzun yıllara sahip olan sektör birikimi ile ve buna binaen oluşturulan uzman çalışma kadromuz ile en uygun ve en kaliteli hizmeti sunmakta. Neticede planlama ekibimi ile geniş içerikleri de müşterilerine sunmakta. Hemen her hafta farklı ve özgün bir içerik ile müşterilerine hizmet sunmakta.

Tel: (0216) 706 03 13

Web: https://www.xn--moralmeyhane-54b.com/

Meyhane yemekleri her türlü ortamda bahsedilen yemeklerdir. Rakipsiz restoranlarda bulunmayan yemekler meyhanelerde konuklara sunulur. Farklı sunum ve değişik yemek çeşitleriyle konuklar özel şekilde bu mekanlarda ağırlanır. Farklı detaylarla hazırlanmış olan mezeler, içkinin yanında mutlaka bulunurken, keyifli zaman geçirmek için bir vesile konumu taşır. Eğlencesini güzel bir yemek sunumuyla taçlandırmak isteyenler meyhanelerde tüm detaylara ulaşabilirler.Eğlence arayışınızdaki önceliğinize göre meyhane tercihi yapmanız mümkündür. Tüm meyhanelerde eğlence bulunması son derece doğaldır. Dansöz, dansçı gösterileri, canlı müzik ve darbuka Show programı ile dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz. Kafa dağıtmak, stres atmak ve farklı bir gün geçirmek için meyhane tercihinde bulunabilirsiniz.İş sıkıntısından bunaldığınızda, eğlencenin farklı halini yaşamak istediğinizde, kederli durumlarınızı paylaşmak istediğinizde meyhane tercihinde bulunabilirsiniz. Güzel bir akşam geçirmek, eğlencenin farklı halini yaşamak, farklı bir akşam yemeği yemek için en özel ortamı meyhane tercihinizle bulabilirsiniz.

Bu yazılarımızı incelediniz mi?

Meyhaneler.gen.tr | En iyi meyhaneler burada

meyhaneler.gen.tr sayesinde bütün eğlence mekanlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Artık eğlence programınızı da size rehberlik edecek biri var.

/ Türkiye

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon