En iyi 6 Doğum Günü Mekanı

Kutlamaya bayıldığımız ve unutulmaz olmasını istediğimiz doğum günleri için İstanbul'da bulunan mekanlar arasında doğum gününüzü unutulmaz kılacak en iyi 6 meyhaneyi sizler için araştırdık. Şimdiden keyifli okumalar....

1.Müzeyyen Meyhane

Sohbetin ve muhabbetin eksik olmadığı Müzeyyen Meyhane Asmalı Mescit, hem eğlenmek isteyenlerin hem de lezzeti arayanların özel mekanı olarak öne çıkmaktadır. Ailecek rakı balık yapmak isteyenlerin müdavini olduğu bir mekân olan Müzeyyen meyhane tartışmasız bir şekilde eğlence sektörünün önemli mekanlarından bir tanesi konumundadır.

Canlı müzik performanslarının öne çıktığı bir mekân olan Müzeyyen Meyhane de yıllar geçse dahi unutamayacağınız sohbetlerin altına imzanızı atacaksınız. Beyoğlu meyhaneleri içerisinde sözü geçen bir mekân olan Müzeyyen Meyhane Asmalı Mescit Mekânı her Çarşamba canlı fasıl ve oryantal şov düzenlemektedir.

2.Alem Meyhane Beyoğlu

Son zamanlarda değişen meyhane eğlencesi nedeni ile gerçek ve eski meyhane eğlencesi yapan meyhanelere arar olduk. Sade Meyhane tam da bu arayışa cevap veren gerçek meyhane eğlencesini hem yemekleri ve hem de eğlencesi ile siza yaşatmak adına durmadan çalışmakta ve kendini yenilemekte.

3. Yalan Dünya Meyhane

Nişantaşı Meyhane sektörünün nabzının attığı çok önemli mekanlardan bir tanesi olan Yalan Dünya Nişantaşı, eski meyhane geleneği ile yeni meyhane konseptini harmanlamayı başaran ender mekanlardan bir tanesidir...

Yalan Dünya Nişantaşı

Merkezi bir konumda yer alması sayesinde Yalan Dünya Nişantaşı Meyhanesi adeta müdavini olacağınız bir mekân olacaktır. 

4.Söyle Meyhane Etiler

Etiler meyhane” denilince akla gelen ilk mekanlardan bir tanesi olan Söyle Etiler meyhane, 19.00’da kapılarını açıp 02.00’a kadar eğlenebilmenize olanak tanımaktadır. Yeni nesil meyhane olarak nitelendirilen bu özel mekânda darbuka eşliğinde doyasıya eğlenme imkanına kavuşabileceksiniz…

5.Mihriban Meyhane 

İstanbulun en trend bölgelerinden olan Harbiye'de yeni bir soluk. Mihriban Meyhane açıldı. Birbirinen güzel mezeleri ve yemekleri ile damaklarınıza, yeni nesil meyhane eğlencesi ile kulaklarınıza hitap edicek olan Mihriban Meyhane İstanbul'un merkezinde popüler konumlar arasında olan Harbiye'de sizleri bekliyor. 

6. Bi Daha Meyhane

Adından da çağrıştırdığı gibi adeta bidaha gelmeye can atacağınız çok özel bir meyhane olan Bİ'DAHA Meyhane, ticari kaygılardan uzak bir anlayış ile tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunmaktadır. Haftanın her günü açık olan bu meyhane kapılarını 17.00'de açıp gecenin geç saatlerine kadar eğlenilebilmesine olanak tanımaktadır.

Bu yazılarımızı incelediniz mi?

Meyhaneler.gen.tr | En iyi meyhaneler burada

meyhaneler.gen.tr sayesinde bütün eğlence mekanlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Artık eğlence programınızı da size rehberlik edecek biri var.

/ Türkiye

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon