En İyi Meyhaneler

Şişenin ve muhabbetin dibine vuracağınız eski İstanbul meyhaneleri meyhaneler.gen.tr farkı ile tanıtılmaktadır. Tecrübeli yazar kadrosu sayesinde ''en iyi meyhane'' listeleri sadece meyhaneler.gen.tr adresinde. Yaşanmış tecrübeler baz alınarak en iyi müşteri memnuniyetini sunan meyhaneler ve bu meyhanelerin bilinmeyen özellikleri sadece bu adreste...Arkadaşlarınızla felekten bir gece çalmak istiyorsunuz ve bunu en iyi İstanbul meyhaneleri yapar diyorsanız adresiniz meyhaneler.gen.tr !

Tecrübeli ve alanında uzmanlaşmış editör kadrosu, müşteri memnuniyeti yüksek ve cebinizi düşünerek harika meyhane listeleri yapmaktadırlar. Meyhanelerin bilinmeyen özellikleri, meyhanelerden hizmet almış müşterilerin yorumları, müşteri memnuniyetine önem veren meyhane listeleri ve blog kısmında ise hizmet almak istediğiniz hemen hemen her meyhane ile ilgili bilinmeyen noktalar yer almaktadır

İstanbul’un gece hayatında nevizade sokağı çok önemli bir yer tutar. Yazı , kışı başka keyiftir. Dostluklar sokağa taşar, masalarda perçinleşir. İstanbul’un bu renkli sokağı nevizade de, keyifli ve damak tadınıza uygun bir yemek vakti geçirmek istediğinizde aklınıza gelecek mekanların en başında alem gelir. 250 yıllık tarihi binayı büyük emeklerle bugüne kazandırıp sizlerin hizmetine sunarken alem’e bir restaurant, bir meyhane tarifinin çok ötesinde bir anlam kazandırmaya çalıştık.

Tel: 0212 963 10 79

Web: https://www.alemmeyhane.com/

2. Ezberbozan Meyhane

Modern meyhane konseptini, eğlenceyle bütünleştiren mekan. Bugün İstanbul’un etnik mutfak alanındaki otoritelerinden kabul edilmekte.. Menüsünde Türk yemeklerinin yanı sıra Rum, Ermeni, Arap ve Musevi yemeklerinden örnekler göreceksiniz. Önemli bir Beşiktaş mekanı yapan diğer önemli özelliğinden de eski İstanbul şarkılarından sefarad müziğine, Yunan müziğinden her türlü etnik müziğe kadar geniş bir yelpazeye sahip olan müzik konseptidir. Gecenin ilerleyen saatlerinde DJ’ lerin performansıyla ritim kazanan müzik geceyi masalarda dans edilen modern, büyülü bir doğu eğlencesine dönüştürür. Sizi de Ezberbozan Meyhanenin lezzet ve eğlence dolu dünyasına bekliyor.

Tel 0212-963-51-67

Web: www.ezberbozanmeyhanesi.com

3.My Cabaret Etiler

Hem müzik hem de servis anlamında kaliteli hizmet anlayışı ile uzun yıllardır siz değerli misafirlerini ağırlayan modern meyhane Ah Mazi By My Cabaret, yeni sezonda muhteşem sanatçılar ile eğlencenin adresi olmaya devam ediyor.Birbirinden ünlü sanatçılar, kaliteli yemekler ve merkezi konumu ile herkesin tercihi...

Tel:0212-963-12-79

Web: https://www.etilermycabaret.com/

4. Müzeyyen Meyhanesi

Uygun FİX menüleri ile öne çıkan bir Beyoğlu Meyhanesi olan Müzeyyen Meyhane, kaliteli hizmetin uygun fiyatla birleştiği ender mekanlardan bir tanesi konumundadır. Şıklığın ve konforun bir arada bulunduğu 90 kişilik kapasiteli mekânı ile bu özel meyhaneye davetlisiniz…Özel günleriniz için size özel hazırlanacak olan her detay, kendinizi özel hissetmenize ve gelen konuklarınızın mükemmel bir şekilde ağırlanmasını sağlayacaktır. Ferah ve nezih ortamı ile huzur dolu bir ortam hayal edenlerin tercih ettiği tek özel meyhane olan Müzeyyen Meyhane, merkezi konumu ile her daim rahatlıkla gidebileceğiniz bir konumda yer almaktadır.Mezeleri ve yemek çeşitleri ile iddiasını yansıtan Müzeyyen Meyhane, İstanbul meyhaneleri içerisinde elit müşteri kitlesi sayesinde rahatlıkla diğer mekanlardan ayrılmaktadır. Eğitimli ve güler yüzlü personel kadrosu sayesinde İstanbul Meyhane sektöründe daha önce görmediğiniz hizmet kalitesini alabileceksiniz.

Tel: 0212 963 56 36

Web: https://www.muzeyyenmeyhanesi.com/

5. Harbiye Sahne

Dostlarınızla unutulmaz, dolu dolu bir gece yaşamak istiyorsanız Sizleri Harbiye Sahne’ye bekliyoruz bu eşsiz eğlenceyi kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Nişantaşı’nın merkezi bir konumda olması aynı zamanda bu denli merkezi bir konumda olmasına rağmen şehir gürültüsünden uzaklaşabilmenize olanak tanıması Harbiye Sahne yi tercih edilebilir kılmaktadır. Özel günlerinizde sizin isteklerinize göre hazırlanan menü ve programlar ile size özel olan organizasyonlarınızı daha da güzelleştirme imkanına erişebileceksiniz. Harbiye Sahne, Sunmuş olduğu her hizmetinde iddialı olduğunu birçok kez kanıtlamaktadır. Ayta Sözeri gibi ünlü isimleri sahnesine çıkarmayı başaran Harbiye Sahne, oldukça yoğun bir ilgi ile karşı karşıya kalmaktadır.

Tel: 0212 232 20 06

Web: https://www.sahneharbiye.com/

6. Yalan Dünya Meyhane

Nişantaşı Meyhane sektörünün nabzının attığı çok önemli mekanlardan bir tanesi olan Yalan Dünya Nişantaşı, eski meyhane geleneği ile yeni meyhane konseptini harmanlamayı başaran ender mekanlardan bir tanesidir...

Yalan Dünya Nişantaşı

Merkezi bir konumda yer alması sayesinde Yalan Dünya Nişantaşı Meyhanesi adeta müdavini olacağınız bir mekân olacaktır. Eğitimli ve güler yüzlü personel kadrosu sayesinde elit bir müşteri kitlesine sahip olan bu önemli meyhaneye ailenizle gözünüz kapalı bir şekilde rahatlıkla gelebilirsiniz.

Dünya Mutfağından eşsiz lezzetler sunan ustaları sayesinde daha önce tatmadığınız lezzetlerin de farkına varabileceksiniz. Ticari kaygıdan uzak bir anlayış ile tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunulması Yalan Dünya Nişantaşı Meyhanesini öne çıkaran en büyük özellikler arasında yer almaktadır.

Tel: (0212) 640 37 69 

Web: https://www.yalandunyameyhane.com/

7. Dedikodulu Meyhane Florya

Dedikodulu Meyhane Florya her zevke ve her damak tadına bir menü hazırlamaktadır. Mekan, tarihinin korunmuş olmasıyla gerçekten alkışı hak ediyor. Gelelim burada sizi bekleyen lezzetlere… Peynir seviyorsanız Girit ezmesini mutlaka deneyin. Florya Fasıl Mekanları bulunan birçok fasıl mekanı bu saydığımız kriterler açısından deneyimleyebileceğiniz mekanlardan.“Dedikodulu Meyhane Florya Ticari kaygıları bir kenara bırakan tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürütmektedir. Eğlence mekanları içerisinde gerek hizmet kalitesi ile gerekse uygun fiyat avantajları ile öne çıkmayı başarmaktadır. ”.

Tel: 0212 640 37 54

Web: http://dedikodulumeyhaneflorya.com/

Meyhaneler.gen.tr | En iyi meyhaneler burada

meyhaneler.gen.tr sayesinde bütün eğlence mekanlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Artık eğlence programınızı da size rehberlik edecek biri var.

/ Türkiye

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon