En Popüler 5 Fasıl Mekanı

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak ve güzel vakit geçirmek için en iyi fırsatlardan birisi de meyhanelerdir. Arkadaşlarınızı görebileceğiniz ve dertlerinizi paylaşıp kafa dağıtacağınız bu mekanlar sizi mutlu edecektir. Ayrıca fasıl da çalınıyorsa daha çok keyif alıp iyi vakit geçirebilirsiniz. İstanbul'un en güzel ve seçkin fasıl mekanları hakkında önemli bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

İlk 5'teki Fasıl Mekanları

İstanbul'un en iyi beş fasıl mekânı deyince akla hemen şu meyhaneler geliyor.

  • Sade Meyhane

  • Kallavi Meyhane

  • My Cabaret Etiler

  • Müzeyyen Meyhanesi

  • Harbiye Sahne

Sade Meyhane, eski meyhane ortamlarını özleyenler için hala böyle bir ortamın korunmaya çalışıldığı kaliteli ve seçkin bir mekân. Özellikle yemekler açısından da sürekli kendisini geliştiriyor. Kallavi ise kurulduğundan bu yana en iyi hizmeti sunmak ve samimi bir ortamı korumak için çok çalışıyor. My Cabaret Etiler'de ise hem çok güzel yemekler yiyebilir hem de çok güzel müzikler dinleyebilirsiniz. Adı gibi nezih yerlerden birisi olan Müzeyyen Meyhanesi ise hem kaliteli hem de uygun fiyatlı fix menüleri ile öne çıkıyor.

90 kişilik bu sıcak ortamda özel günleriniz için bir organizasyon da yapabilirsiniz. Harbiye Sahne ise Nişantaşı'nda ve şehrin gürültüsünden uzak bir yerde iyi bir eğlence imkanı sunuyor. Burada hem çok özel sanatçıları dinleme hem de kaliteli vakit geçirme şansına sahip olabilirsiniz.

Kendinizi Bu Eğlenceden Mahrum Etmeyin

Meyhaneye gitmek belki eski bir alışkanlık gibi görünebilir. Ama güzel müziklerin ve kaliteli yemeklerin sunulduğu bir ortamda arkadaşlarınızla vakit geçirmek mutlaka size iyi gelecektir. Hiç yapmadıysanız ya da uzun zamandır ihmal ettiyseniz bu güzel mekanlara uğramanızı mutlaka tavsiye ederiz.

Hem daha sosyal olmak hem de hayatınızdaki sıkıntılardan biraz olsun uzaklaşmak için bu akşam bir organizasyon yapabilirsiniz. Ayrıca özel günleriniz için de bir meyhanede güzel bir gece düzenlemek hem size hem de bu geceye katılanlara unutulmaz anlar yaşatacaktır. Bu fırsatı değerlendirip İstanbul'un bu güzel mekanlarından birisinde özel bir gün yaşamak isterseniz hemen telefon edip yer ayırtabilir ya da organizasyon için yardım alabilirsiniz.

Meyhaneler.gen.tr | En iyi meyhaneler burada

meyhaneler.gen.tr sayesinde bütün eğlence mekanlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Artık eğlence programınızı da size rehberlik edecek biri var.

/ Türkiye

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon