En Popüler 8 Yeni Nesil Meyhane

- Her Gece Meyhane

Etiler eğlence anlayışına yeni bir soluk kazandıran Her Gece Meyhane, elit müşteri kitlesi ve eğitimli personel kadrosu sayesinde ciddi bir müşteri kitlesine sahip olmayı başarmıştır. Deneyimli ve dinamik kadrosu ile maksimum seviyede hizmetler sunan bu özel mekânın adeta müdavini olacaksınız.

Web:https://www.hergecemeyhane.com/

-Yalan Dünya Meyhane

Nişantaşı Meyhane sektörünün nabzının attığı çok önemli mekanlardan bir tanesi olan Yalan Dünya Nişantaşı, eski meyhane geleneği ile yeni meyhane konseptini harmanlamayı başaran ender mekanlardan bir tanesidir...

Yalan Dünya Nişantaşı

Merkezi bir konumda yer alması sayesinde Yalan Dünya Nişantaşı Meyhanesi adeta müdavini olacağınız bir mekân olacaktır. Eğitimli ve güler yüzlü personel kadrosu sayesinde elit bir müşteri kitlesine sahip olan bu önemli meyhaneye ailenizle gözünüz kapalı bir şekilde rahatlıkla gelebilirsiniz.

Bilgi: https://www.yalandunyameyhane.com/

- Müzeyyen Meyhane

Uygun FİX menüleri ile öne çıkan bir Beyoğlu Meyhanesi olan Müzeyyen Meyhane, kaliteli hizmetin uygun fiyatla birleştiği ender mekanlardan bir tanesi konumundadır. Şıklığın ve konforun bir arada bulunduğu 90 kişilik kapasiteli mekânı ile bu özel meyhaneye davetlisiniz…

Bilgi: https://www.muzeyyenmeyhanesi.com/

- Söyle Meyhane Etiler

Etiler meyhane” denilince akla gelen ilk mekanlardan bir tanesi olan Söyle Etiler meyhane, 19.00’da kapılarını açıp 02.00’a kadar eğlenebilmenize olanak tanımaktadır. Yeni nesil meyhane olarak nitelendirilen bu özel mekânda darbuka eşliğinde doyasıya eğlenme imkanına kavuşabileceksiniz…

Müzik dolu bir gece geçirmek isteyenlerin bir numaralı adresi olan Söyle, dünya mutfağına hâkim ustaları sayesinde enfes lezzetlerin bir numaralı adresidir. Kalitenin uygun fiyatlarla birleştiği tek adres olan bu özel mekâna uğramadan asla eğlendik demeyin.

Bilgi: https://www.soylemeyhaneetiler.com/

İstanbul’un gece hayatında nevizade sokağı çok önemli bir yer tutar. Yazı , kışı başka keyiftir. Dostluklar sokağa taşar, masalarda perçinleşir. İstanbul’un bu renkli sokağı nevizade de, keyifli ve damak tadınıza uygun bir yemek vakti geçirmek istediğinizde aklınıza gelecek mekanların en başında alem gelir. 250 yıllık tarihi binayı büyük emeklerle bugüne kazandırıp sizlerin hizmetine sunarken alem’e bir restaurant, bir meyhane tarifinin çok ötesinde bir anlam kazandırmaya çalıştık.

Bilgi: https://www.alemmeyhane.com/

 - Ezberbozan Meyhane

Ezberbozan Meyhane, İstanbul’un eğlence hayatının nabzını tutan Beşiktaş Barbaros Bulvarı’nda hizmetinizde! Ezberleri bozan yeni nesil meyhane anlayışıyla sevdiklerinizle eğlence dolu bir akşam geçirmek isterseniz sizi ağırlamaktan memnuniyet duymakta. Aynı zamanda öğle yemeği servisi ile siz değerli konukları için özenle hazırlanıyor.

Bilgi: https://www.ezberbozanmeyhanesi.com/

- Aramızda Kalsın Cihangir

Aramızda Kalsın Meyhane, Beyoğlu Meyhane sektörünün en önemli mekanlarından bir tanesidir. Her bütçeye hitap edebilmesi ile öne çıkan bir Beyoğlu Meyhanesi olan Aramızda Kalsın Meyhane’ye uğramanız için birçok neden bulunmaktadır.Ticari kaygıdan uzak bir anlayış ile tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürüten Aramızda Kalsın Meyhane’de her daim aradığınız hizmet kalitesini bulabileceksiniz.

Bilgi:https://www.aramizdakalsincihangir.com/

Saki Balık

Anadolu Yakasında meyhane sektörünün nabzının attığı Caddebostan’da bulunan Saki Meyhane, Cuma ve Cumartesi günleri yer bulunmakta oldukça zor. Saki balık fiyat olarak da sunmuş olduğu hizmetler göz önüne alındığında oldukça ucuzdur. Saki meyhane fırsat günleri ile cazip fix menüler düzenleyerek her kesimden insana hitap etmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve ticari kaygılardan tamamen uzak olması Saki Meyhaneyi en çok tavsiye edilen mekân olmasını sağlamıştır.

Bilgi: https://www.sakimeyhane.com/

- Moralı Meyhane

Moralı Bi’ Başka Meyhane’de siz değerleri dostlarımızı eğlencenin, lezzetin ve yeni nesil meyhanenin bi’ başka güzellikleriyle buluşturuyoruz.

Hafta içi bant yayınımız, hafta sonu canlı müzik programlarımızla 90’lardan alaturka pop’a, greek tavernadan günümüzün en çok dinlenen kıpır kıpır pop ezgilerine uzanıyoruz.

Balıkta iddiaa ediyor, mezelerimiz bi’ başka lezzetli diyoruz.

Adalardaki yarlara bakıyor, gemilerde talim var diyor, prens adalarını izliyoruz.

En önemlisi de Moralı’nın kapısından giren herkesi müşterimiz değil dostumuz olarak görüyor, bi’ başka samimiyetle ağırlıyoruz.

Bilgi: www.moralımeyhane.com

Meyhaneler.gen.tr | En iyi meyhaneler burada

meyhaneler.gen.tr sayesinde bütün eğlence mekanlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Artık eğlence programınızı da size rehberlik edecek biri var.

/ Türkiye

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon