İSTANBUL DA MUTLUKA TERCİĞİNİZE GÖRE GİDEBİLECEĞİNİZ BİR MEYHANE VARDIR."

Etiler Meyhaneleri

Hergece Etiler

En İyi Etiler Meyhaneleri

Etiler meyhaneleri dostların, arkadaşların buluştuğu müzik ile birlikte hoş sohbet ortamında içkisini yudumladınız mekanlardır. Etiler meyhaneleri elit ve şık meyhanelerdir. Ayrıca her kesimden müşteriye hitap etmektedirler.

Söyle Meyhane

Söyle meyhane İstanbul Avrupa Yakasında bulunan elit bir meyhanedir. Yakın dostlarınız ve arkadaşlarınız ile hoş bir şekilde sohbet ederek içkinizi yudumlayabilirsiniz. Etiler meyhaneleri Söyle meyhanede hafta içi günlerde müzik yayını banttan yapılmaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri ise Söyle meyhane müşterilerine canlı müzik hizmeti vermektedir. Canlı müzik yayınları arasında pop, taverna, 90'lar ve ezgi müzik çeşitleri yer almaktadır. Söyle meyhane müşterilerine karşı çok sıcak ve samimi bir şekilde hizmet etmektedir. Ayrıca Söyle meyhanede başlığın tadı bir başkadır.

Kallavi Meyhane

Kallavi meyhane Avrupa Yakası'nın Caddebostan semtinde yer almaktadır. Bu meyhane Cuma ve Cumartesi günleri oldukça yoğun ve kalabalık olmaktadır. Kallavi meyhanede balık çeşitlerinin fiyatları oldukça uygundur.

Kallavi meyhane zaman zaman müşterilerine özel fix menü kampanyası düzenleyerek her yaşa hitap etmektedir. Kallavi meyhane müşteri memnuniyetini en ön sırada tutarak müşterilerine hizmet etmektedir. Meyhane 150 kişilik kapasitesiyle her yaştan müşterisine hizmet veriyor. Kallavi meyhanede özellikle hafta sonları çok yoğunluk olmaktadır.

Hafta sonlarına özel fix menü seçeneği ile dostlarınız, arkadaşlarınız ya da eşiniz ile çok güzel ve özel vakit geçirebileceğiniz elit mekanlardan bir tanesi olan Kallavi meyhane müşterilerine çok iyi hizmet sunmaktadır.

Meyhaneler.gen.tr | En iyi meyhaneler burada

meyhaneler.gen.tr sayesinde bütün eğlence mekanlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Artık eğlence programınızı da size rehberlik edecek biri var.

/ Türkiye

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon