Gamsız Meyhane

Tel:0212-963-15-35

Tarihiyle, müziğiyle, mezeleri ve eğlencesiyle Beyoğlu’nun gözdesi Gamsız Meyhane’ye bir kez geldikten sonra bağımlılık yapacak kadar rahat bir ortam da unutulmaz aşk şarkılarını otantik atmosferde dinlerken, sınırsız meze çeşitleriyle zevki sefayı sonuna kadar yasayacaksınız.

Sıcacık bir karşılamayla giriyorsunuz mekana…Tas mekanda kösede yanan soba ve gidip üzerinde aşırabileceğiniz nar gibi kızarmış kestaneler bulacaksınız. Dikiş makinesinden bozma tahta masalar ve bir locası olan mekan grup yemekleriniz ve özel davetlerinizde misafirlerinizi evinizdeki gibi ağırlamanın rahatlığını sizlere sağlıyor. 200 kişiye hizmet verebilen meyhanenin mutfağında, Şef Erdal Ustanın elinden çıkan binbir çeşit yöresel mezenin yanında birde Girit köftesi var ki esi benzeri yok. 


Gamsız Meyhane’nin muhteşem zengin menüsünü tadarken fasıl ruhunuza usul usul işleyecek eğlencenin doruk noktasına varacaksınız…

Gamsız Meyhanede gam ve kedere yer yok! İçeri adımınızı attığınız andan itibaren kendinizi bambaşka hissedeceğiniz 

Adres: Beyoğlu Cezayir Çıkmazı (Fransız Sokak) Beyoğlu / İstanbul

Gamsız Meyhane Nerede?

Meyhaneler.gen.tr | En iyi meyhaneler burada

meyhaneler.gen.tr sayesinde bütün eğlence mekanlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Artık eğlence programınızı da size rehberlik edecek biri var.

/ Türkiye

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon