Her Gece Etiler

Rez: 0212-963-49-92

Şehrin en merkezi yerinde yer alan Her gece, merkezi konumda olmasının yanı sıra şehrin gürültüsünden uzaklaşmak isteyenlerin en çok tercih ettiği mekân konumundadır. Yeni nesil bir meyhane arayışında olan kişilere tavsiyemiz her gece mekanıdır. Güler Yüzlü personeller eşliğinde cep yakmadan eğlenmek istiyorsanız adresiniz Her gece olmalıdır. Eğlence, Yeme ve içme sektörlerinin seçkin markası olan Her gece ile daha önce tatmadığınız lezzetleri tadabilir, aynı anda dostlarınızla da doyasıya sohbetler edebilirsiniz.

               Etiler'in en gözde mekânı olarak bilinen Her gece sizi kendinizden geçirecektir. Aynı zamanda Her gece Fırsat menüleri cebinizi yakmadan gönlünüzce eğlenebilmenize olanak tanımaktadır. Dünya mutfağına hâkim ustaları ile tartışmasız bir şekilde bu alanda bir numaralı meyhane olduğunu kanıtlayan Her gece Meyhane'de ana yemeklerin yanı sıra benzersiz meze çeşitleri gecenizi güzelleştirmek için harika unsurlardır.

Her Gece Etiler Nerede?

Yakındakiler...

by-ortak-etiler.jpeg

Etiler

Söyle Etiler
WhatsApp Image 2018-09-25 at 21.13.50.jp

Etiler

My Cabaret

Harbiye

Harbiye Sahne

Nışantaşı

Suare Nişantaşı

Meyhaneler.gen.tr | En iyi meyhaneler burada

meyhaneler.gen.tr sayesinde bütün eğlence mekanlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Artık eğlence programınızı da size rehberlik edecek biri var.

/ Türkiye

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon