İSTANBUL DA MUTLUKA TERCİĞİNİZE GÖRE GİDEBİLECEĞİNİZ BİR MEYHANE VARDIR."

İstanbul Meyhaneleri

İstanbul Meyhaneleri

Anadolu Yakası
Avrupa Yakası Mekanları
Nişantaşı Meyhaneleri
Nişantaşı Meyhaneleri
Etiler Meyhaneleri
Etiler Meyhaneleri
Kumkapı Meyhaneleri
Beyoğlu Meyhaneleri
Beyoğlu Meyhaneleri
Eski İstanbul Meyhaneleri
Eski İstanbul Meyhaneleri
Nevizade Meyhaneleri
Nevizade Meyhaneleri
Taksim Meyhaneleri
Pera Meyhaneleri
Beşiktaş Meyhaneleri
En iyi ve popüler Beşiktaş Meyhaneleri hakkında detaylı bilgi için sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Cihangir Meyhaneleri
Yeşilköy Meyhaneleri
Show More

İstanbul Meyhaneleri

                 Sadece alkol almak isteyenlerin değil alkolsüz eğlenmek isteyenlerinde mekânı olanİstanbul Meyhaneleri tek kişilik alkolsüz ve alkollü menünün fiyatı olarak değişmektedir. Genelde 8-11 çeşit meze,2- 3 çeşit ara sıcak, 1 çeşit ana yemek, 1 çeşit salata, 1 çeşit tatlı limitli ve limitsiz soft içeceği bu denli uygun fiyat avantajı ile bulabilirsiniz.

            Özel günleriniz için size özel hazırlanacak olan her detay, kendinizi özel hissetmenize ve gelen konuklarınızın mükemmel bir şekilde ağırlanmasını sağlayacaktır. Ferah ve nezih ortamı ile huzur dolu bir ortam hayal edenlerin tercih ettiği tek özel meyhaneler olan İstanbul Meyhaneleri, merkezi konumu ile her daim rahatlıkla gidebileceğiniz bir konumlarda yer almaktadır.

          Yüksek katılım gerektiren iş yemekleriniz, iş toplantılarınız veya daha organize olunması gereken kına gecenizden tutunda bekarlığa veda partileriniz için en uygun mekân tartışmasız bir şekilde İstanbul Meyhaneleri olmaktadır.

        Çeşit çeşit mezelerin sunulduğu İstanbul Meyhaneleri nde peynir, haydari, pilaki, fava, borani, patlıcan salata, mevsim salata, börülce, hamsi soslu, acılı ezme ve patlıcan salata gibi benzersiz çeşit çeşit mezeler ile öne çıkan İstanbul Meyhaneleri daha önce tatmadığınız lezzetleri tadacağınızdan emin olabilirsiniz.  Eğitimli personel kadrosu ile kendinizi özel hissedeceğiniz bu İstanbul Meyhaneleri nde aradığınız tüm huzuru rahatlıkla bulabileceksiniz. Yıllar geçse dahi unutulmayacak geceler için İstanbul Meyhaneleri ne sizleri de bekliyoruz...

Meyhaneler.gen.tr | En iyi meyhaneler burada

meyhaneler.gen.tr sayesinde bütün eğlence mekanlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Artık eğlence programınızı da size rehberlik edecek biri var.

/ Türkiye

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon