En iyi fasıl mekanları 2020

Fasıl mekanları denildiği zaman hep akla dostluk ve arkadaşlık gelmektedir. Kafa dağıtmak, dertlerden uzaklaşmak ya da dertlere çözüm aramak isteyenler fasıl etkinlikleri ile bu isteklerini yerine getirebilmektedir. Bildiğiniz gibi dostlarla bir araya gelmek çok önemlidir, insanı mutlu eder. Bunu yapabilmek için de pek çok etkinlik vardır. Ama bu etkinlikler arasında en önemlisi ve en çok tercih edileni de hep beraber toplanıp bir meyhaneye gitmektir. Türk meyhaneleri bu anlamda çok mühimdir ve insanların bir araya geldiği yegâne noktalardan birisidir. Biraz hüzün, biraz neşe, biraz da melankolinin olduğu bu mekanlar, herkesin coşmasını sağlar. Eğer sizler de kafanızı dağıtmak istiyorsanız fasıl mekanları arasında en çok tercih edilen meyhaneleri sizler için bir araya getirdik.

İstanbul’un gece hayatında nevizade sokağı çok önemli bir yer tutar. Yazı , kışı başka keyiftir. Dostluklar sokağa taşar, masalarda perçinleşir. İstanbul’un bu renkli sokağı nevizade de, keyifli ve damak tadınıza uygun bir yemek vakti geçirmek istediğinizde aklınıza gelecek mekanların en başında alem gelir. 250 yıllık tarihi binayı büyük emeklerle bugüne kazandırıp sizlerin hizmetine sunarken alem’e bir restaurant, bir meyhane tarifinin çok ötesinde bir anlam kazandırmaya çalıştık.

Tel: 0212 963 10 79

Web: https://www.alemmeyhane.com/

2. Kallavi Meyhane

Kurulduğu günden beri;

Günlük hayatınızın yükünü hafifletmek, yalnızlığınızı kederinizi paylaşmak, mutlu günlerinize ev sahipliği yapmak, sizi evinizdeymişsiniz gibi rahat edeceğiniz bir mekan  yaratmak için çalışmış bir meyhane....
Yüzler değişse de ruhumuz hep aynı diyor mekan sahipleri
Sıcak yalın meyhane kültürünü yaşatmaya çalışırken , hep yanımızda idiniz....
Sevgi ve hüznün paylaşıldıkça artıp azalacağı bilinciyle, beraber geldiğimiz bu günlerden….geleceğe, hep birlikte...

1995'ten beri  Etiler KALLAVİ

Tel 02122-96-66-35

Web: https://www.kallavietilermeyhanesi.com/

3.My Cabaret Etiler

Hem müzik hem de servis anlamında kaliteli hizmet anlayışı ile uzun yıllardır siz değerli misafirlerini ağırlayan modern meyhane Ah Mazi By My Cabaret, yeni sezonda muhteşem sanatçılar ile eğlencenin adresi olmaya devam ediyor.Birbirinden ünlü sanatçılar, kaliteli yemekler ve merkezi konumu ile herkesin tercihi...

Tel:0212-963-12-79

Web: https://www.etilermycabaret.com/

4. Müzeyyen Meyhanesi

Uygun FİX menüleri ile öne çıkan bir Beyoğlu Meyhanesi olan Müzeyyen Meyhane, kaliteli hizmetin uygun fiyatla birleştiği ender mekanlardan bir tanesi konumundadır. Şıklığın ve konforun bir arada bulunduğu 90 kişilik kapasiteli mekânı ile bu özel meyhaneye davetlisiniz…Özel günleriniz için size özel hazırlanacak olan her detay, kendinizi özel hissetmenize ve gelen konuklarınızın mükemmel bir şekilde ağırlanmasını sağlayacaktır. Ferah ve nezih ortamı ile huzur dolu bir ortam hayal edenlerin tercih ettiği tek özel meyhane olan Müzeyyen Meyhane, merkezi konumu ile her daim rahatlıkla gidebileceğiniz bir konumda yer almaktadır.Mezeleri ve yemek çeşitleri ile iddiasını yansıtan Müzeyyen Meyhane, İstanbul meyhaneleri içerisinde elit müşteri kitlesi sayesinde rahatlıkla diğer mekanlardan ayrılmaktadır. Eğitimli ve güler yüzlü personel kadrosu sayesinde İstanbul Meyhane sektöründe daha önce görmediğiniz hizmet kalitesini alabileceksiniz.

Tel: 0212 963 56 36

Web: https://www.muzeyyenmeyhanesi.com/

5. Harbiye Sahne

Dostlarınızla unutulmaz, dolu dolu bir gece yaşamak istiyorsanız Sizleri Harbiye Sahne’ye bekliyoruz bu eşsiz eğlenceyi kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Nişantaşı’nın merkezi bir konumda olması aynı zamanda bu denli merkezi bir konumda olmasına rağmen şehir gürültüsünden uzaklaşabilmenize olanak tanıması Harbiye Sahne yi tercih edilebilir kılmaktadır. Özel günlerinizde sizin isteklerinize göre hazırlanan menü ve programlar ile size özel olan organizasyonlarınızı daha da güzelleştirme imkanına erişebileceksiniz. Harbiye Sahne, Sunmuş olduğu her hizmetinde iddialı olduğunu birçok kez kanıtlamaktadır. Ayta Sözeri gibi ünlü isimleri sahnesine çıkarmayı başaran Harbiye Sahne, oldukça yoğun bir ilgi ile karşı karşıya kalmaktadır.

Tel: 0212 232 20 06

Web: https://www.sahneharbiye.com/

Meyhaneler.gen.tr | En iyi meyhaneler burada

meyhaneler.gen.tr sayesinde bütün eğlence mekanlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Artık eğlence programınızı da size rehberlik edecek biri var.

/ Türkiye

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon