Masquerade Club

Rez: 0212-296-66-97

İstanbul’un en gözde mekanlarından Masquerade Club, sıra dışı performansları, kaliteli müziği ve girişinden çıkışına kadar örneği görülemeyecek mimarisiyle gece hayatını eğlence severlerle buluşturuyor. Lüks ikramları, kendine özgü eğlence anlayışı ve mükemmel hizmetiyle eğlence sektörüne farklı bir bakış açısı getiren Masquerade Club misafirlerine büyülü geceler yaşatıyor.

İstanbul’un en iyi eğlence mekanlarından Masquerade Club dünyaca ünlü Cavalli Club’da gerçekleştirdiği partilerle ve World’s Finest Club tarafından defalarca en iyi mekan ödülünü kazanarak Avrupa’da da ses getirmeyi başarmıştır. Bu başarılar ile Masquerade Club bir kez daha seçkin ve özel bir gece kulübü olduğunu ispatlamıştır.

Bugüne kadar dünyaca ünlü birçok sanatçı ve dj’i ülkemize getiren ve ülke çapında birçok dev organizasyona ev sahipliği yaparak birbirinden başarılı projeler üstlenen Bedroom Project Masquerade Club bünyesinde eğlence dünyasını üst sıralara taşımaktadır.

Masquerade Club’ın her karesi farklı tasarımlara ev sahipliği yapıyor. 1500 kişilik kapasiteyle lüks ve ihtişamı, özgürlük ve konforu bir arada yaşatıyor. Sıra eğlenceye geldiğinde ise iddialı ve sıra dışı performanslar ile her biri birbirinden farklı konsept geceleriyle eğlenceye muhteşem bir ortam hazırlıyor.

Çarşamba geceleri Yıldız Tilbe canlı performansı ile start alan Masquerade Club eğlencesi Perşembe geceleri R&B müziğin en iyi DJ’leri ile R&B gecelerinin de vazgeçilmez mekanı olmaya devam ediyor. Cuma ve Cumartesi Hit müzikler eşliğinde eğlencenin sınırlarını zorlayan Masquerade Club Pazar günleri ise klasikleşmiş “R&B On The Bed” geceleri dünya çapında da ünlü isimlere de ev sahipliği yapıyor. Dans showları ile de fark yaratan Masquerade Club tavanda bulunan raylar ile dansın sultanlarına tüm mekanı dolaştırırken sizlere de eşsiz bir görsellik sunuyor.

Masquerade Club, son teknoloji ses ve ışık sistemiyle misafirlerine işitsel ve görsel bir şölen yaşatıyor. Müziğin ritmine göre duyarlılık gösteren led ekranıyla DJ kabini göz kamaştırıyor.

Masquerade Club’ı Avrupa’nın en büyüğü ve mükemmeli olmaya hazırlayan ve markayı birçok seçkin eğlence noktasına taşımayı hedefleyen muhteşem ekip: “Masquerade Club İstanbul, mimarisinden hizmetine, müziğinden showlarına kadar anlatılacak bir yer değil, ancak yaşanacak bir yerdir.” diyor.

Adres: Gayrettepe Mahallesi Yıldız Posta Caddesi Sinan Pasajı No:38/26 Gayrettepe İstanbul

Masquerade Club nerede?

Meyhaneler.gen.tr | En iyi meyhaneler burada

meyhaneler.gen.tr sayesinde bütün eğlence mekanlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Artık eğlence programınızı da size rehberlik edecek biri var.

/ Türkiye

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
masquerade club