Mihriban Meyhane

Tel: (0212-296-66-35

Show More

İstanbul'un en gözde semtlerinden biri olan Karaköy'de benzersiz bir gece yaşamak istiyorsanız Mihriban Karaköy Meyhane tam size göre bir mekân ! Meyhane sektöründeki yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe Mihriban Meyhaneyi diğer mekanlardan bir adım öteye taşımaya yetmektedir.

Mihriban Karaköy Meyhane

Benzersiz mezeleri ile fasıl müzik dinlemek isteyenlerin uğrak noktası olan Mihriban Karaköy Meyhane gerek personel kadrosu ile gerekse dünya mutfağına hâkim ustaları ile Beyoğlu meyhane sektörünün nabzının attığı önemli bir mekân olarak öne çıkmaktadır.

Açık ve kapalı mekân özelliğine sahip olan Mihriban Meyhane'de bu sayede yaz kış istediğiniz organizasyonları yapabilmenize olanak tanımaktadır...

Arkadaşlarınızla doyasıya sohbetin tadını çıkarabileceğiniz bu mekânda sıkıntı yaşamanız için özellikle Cuma ve Cumartesi günleri rezervasyon talebinde bulunmanızı tavsiye ediyoruz.

Mihriban Meyhane Nerede?

Yakındakileri...

pera-adali.jpg

Pera

Pera Adalı

Asmalımescit

Müzeyyen Meyhane
istanbul-suare-meyhane.jpeg

Nevizade

Suare İstanbul
çukur.jpeg

Taksim

Çukur Meyhane

Meyhaneler.gen.tr | En iyi meyhaneler burada

meyhaneler.gen.tr sayesinde bütün eğlence mekanlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Artık eğlence programınızı da size rehberlik edecek biri var.

/ Türkiye

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon