More & More Meyhane

Rez:0216-706-39-62 

More & More Meyhane

7 Gün 24 saat hizmet veren More & More Meyhane rezervasyon taleplerinize  0216-706-39-62 numaralı telefondan yanıt vermektedir. En iyi meyhaneler listemizde bulunan More & More Meyhane, muhteşem fasıl ekibi ve solisti ile öne çıkmaktadır...

More & More Meyhane

Cuma Cumartesi gecelerinin vazgeçilmez mekânı olan More & More Meyhane, özel organizasyon taleplerinize 200 kişilik mekanı ile eşlik etmektedir.

Sağlam fasıl ekibi ve solist kadrosu ile gecelerin vazgeçilmez mekânı olan More & More Meyhane de DJ performanslarının yanı sıra kına geceleri ve Bekarlığa veda partisi gibi konseptlerde etkinlikleriniz organize edilmektedir.

Dostlarınızla mutlu anlarınızı paylaşabileceğiniz eski İstanbul Meyhaneleri arasında da sayabileceğimiz More & More Meyhane, yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeyi hizmetleri ile başarılı bir şekilde harmanlayarak ortaya maksimum seviyelerde hizmetlerin çıkmasını sağlamaktadır.

Düğün, Nişan, Kına ve doğum günlerinin vazgeçilmez adresi olan More & More Meyhane de hemen 0216-706-39-62 rezervasyon taleplerinde bulunabilirsiniz.

Enfes mezeleri ile de öne çıkan en iyi meyhaneler listemizde sırf bu özelliği ile dahil edebileceğimiz bir meyhane olan More & More Meyhane, gidilip de pişman olunmayacak ender mekanlardan biri olarak öne çıkmaktadır.

Özellikle temiz bir mekân arıyor ve ailenizle gelebilecek bir mekan arayışında iseniz More & More Meyhane misafiri olmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz...

More & More Meyhane Nerede?

Yakındakiler...

fener9.jpg

Şaşkınbakkal

Fener Balık
paysage2.jpg

Kalamış

Paysage Kalamış
gecce-nakkastepe.jpg

Nakkaştepe

Gece Nakkaş
nanna-restaurant-yeliz.jpg

Maltepe

Nanna Restaurant

Meyhaneler.gen.tr | En iyi meyhaneler burada

meyhaneler.gen.tr sayesinde bütün eğlence mekanlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Artık eğlence programınızı da size rehberlik edecek biri var.

/ Türkiye

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon