Nanna​ Restaurant

Rez:(0216) 706 47 49

1/1

Anadolu Yakası’nın en güzel noktası...
 
Nanna Restaurant; Anadolu Yakası’nda, lezzet ve eğlence konseptini üç ayrı ambiansta sunan tek mekan... Adaların ve mavinin eşsiz görüntüsüyle bütünleşen, huzuru ve eğlenceyi bir arada barındıran Nanna, 3 kattan oluşuyor. Her katında farklı bir canlı müzik konseptine yer veren Nanna; her Cuma günü giriş katında müziğimizin güçlü yorumcularından Yeliz’in sevilen şarkıları ve Cumartesi günleri de Soner Arıca’nın buğulu sesinden romantik aşk şarkıları ile konuklarını ağırlıyor. Ayrıca, hafta içi her akşam en güncel yerli ve yabancı şarkıları seslendiren Grup Sunset ile, Cuma ve Cumartesi günleri birinci katta zengin repertuvarları ile sahne alan Şahane Fasıl Grubu, eğlenceyi zirveye taşıyor.
 
Özel buluşmaların vazgeçilmez adresi...
 
Nanna, Türkiye’den ve dünya mutfağından sunduğu özel lezzetlerin yanı sıra, Pazar günleri saat 10:00 - 14:00 arasında panoramik Adalar manzarası eşliğinde sunduğu brunch keyfi ile, konuklarını eşsiz bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor. Özel buluşmalara kusursuzluk anlayışı ile eşlik eden Nanna Restaurant, düğün, davet, kına gecesi, kurumsal şirket yemekleri gibi geniş katılımlı organizasyonlar için de anılarınızda yer edecek unutulmaz bir atmosfer yaratıyor.

Nanna Restaurant Nerede?

Yakındakiler...

fener9.jpg

Şaşkınbakkal

Fener Balık
paysage2.jpg

Kalamış

Paysage Kalamış
gecce-nakkastepe.jpg

Nakkaştepe

Gece Nakkaş
26230290_890635387762739_851930070714348

Bostancı

Dedikodulu Meyhane

Meyhaneler.gen.tr | En iyi meyhaneler burada

meyhaneler.gen.tr sayesinde bütün eğlence mekanlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Artık eğlence programınızı da size rehberlik edecek biri var.

/ Türkiye

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon