Nasip Meyhane

Rezervasyon:0212-640-37-62

1/1

“Nasip” diyerek bir yola çıktık, sosyal medyadan görmüş olabilirsiniz. Nasip yeni nesil esintileri taşıyan içinde biz olan iyi yemekli eğlenceli müzikli bir meyhane. Nasipse :) en kısa zamanda bekliyoruz.Nasip’te İstanbulun gerdanı boğazı adası, heryerin manzarası var. Mezeleride öyle bütün yakalarından etkilenmiş. Müzikleri Türkçe 90’lar ağırlıklı eğlence temalı.

Ticari kaygıdan uzak bir anlayış ile tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürüten Nasip Meyhane'de her daim aradığınız hizmet kalitesini bulabileceksiniz. Saat 19.00 da kapılarını müşterilerine açan bu özel meyhane mekânı gece 02.00'ye kadar doyasıya eğlenebilmenize olanak tanımaktadır.

Muhteşem manzarası ile öne çıkan Nasip Meyhane, eğitimli personel kadrosunun yanı sıra dünya mutfağına hâkim ustaları ile öne çıkmaktadır. Her daim aranılan Beyoğlu Meyhane mekânı olan Nasip Meyhaneye özellikle hafta sonu gelmeyi düşünüyorsanız mutlaka rezervasyon talebinde bulunmanızı tavsiye ediyoruz.

Nasip Meyhane Nerede?

Yakındakiler...
pera-adali.jpg

Pera

Pera Adalı

Asmalımescit

Müzeyyen Meyhane
istanbul-suare-meyhane.jpeg

Nevizade

Suare İstanbul
çukur.jpeg

Taksim

Çukur Meyhane

Meyhaneler.gen.tr | En iyi meyhaneler burada

meyhaneler.gen.tr sayesinde bütün eğlence mekanlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Artık eğlence programınızı da size rehberlik edecek biri var.

/ Türkiye

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon