Nışantaşı Meyhaneleri

Nişantaşı, İstanbul'un Şişli ilçesinde, merkezi, Valikonağı Caddesi ile Teşvikiye Caddesi-Rumeli Caddesi'nin kesiştiği kavşakta yer alan anıt taş olan, Meşrutiyet ve Teşvikiye mahallelerinin Vali Konağı çevresindeki bölümlerini kapsayan, ev sahipliği yaptığı dünyaca ünlü markaların mağazaları, cafeler ve eğlence mekanlarıyla tanınan semtdir.
Harbiye
Sahne

Nişantaşı Meyhaneleri

          Doyasıya canlı müzik keyfini yaşamanıza olanak tanıyan Nişantaşı Meyhanelerinde haftanın her günü canlı müzik keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Eşlik edeceğiniz şarkılar ile dostlarınızla unutulmaz geceler yaşayacaksınız.

        Kaliteli meze yemek isteyenlerin en uğrak mekanlarından olan Nişantaşı Meyhaneleri de cep yakmadan dostlarınızla gönlünüzce eğlenebileceksiniz. Ticari kaygılardan uzak bir anlayış ile tamamen müşteri memnuniyetini düşünen bu önemli mekanlara uğramanızı özellikle tavsiye ediyoruz.

      Bağımlılık yapan Nişantaşı Meyhaneleri, ticari kaygılardan önce müşteri memnuniyetine önem vererek bu alanda özellikle Nişantaşı ve çevresinde her daim ilk tercih edilen meyhaneler konumundadır.

       Hem kaliteli fasıl keyfini yaşamak hem de daha önce tatmadığınız meze ve yemeklerin tadına varmak istiyorsanız Nişantaşı Meyhaneleri kesinlikle uğramalısınız. Her tarz eğlence anlayışını benimseyen bu önemli mekânda Nişan organizasyonundan kına gecesine varıncaya kadar birçok etkinliğinizi düzenleyebilirsiniz. Nişantaşı Meyhaneleri sektörünün nabzını tutmayı başarması ise tamamen ticari kaygıdan uzak bir çalışma prensibini benimsemiş olması ve %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmış olmasından ileri gelmektedir.

                  Fix menü olarak müşterilerine hizmetler sunan Nişantaşı Meyhaneleri, yılın 365 günü bu benzersiz lezzetleri uygun fix menü fiyatları ile sunmaktadır. Sadece Eğe mutfağına değil dünya mutfağına da hâkim olan ustaları olan bu önemli mekânda daha önce tatmamış olduğunuz lezzetlerin farkına varacağınıza eminiz...

Meyhaneler.gen.tr | En iyi meyhaneler burada

meyhaneler.gen.tr sayesinde bütün eğlence mekanlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Artık eğlence programınızı da size rehberlik edecek biri var.

/ Türkiye

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon