O'maestros Meyhane

O Maestros, Roma İmparatorluğundan, Osmanlıya, Yunanistan’dan Türkiye’ye kadar uzanan meyhane kültürünü Arnavutköye taşıyor. Lezzetli sofra keyifleri ile Ege mutfağının da bir parçası olan dostluk ve sohbetin, lezzet ve keyifle harmanlandığı bir rahatlama ortamı sunuyor konuklarına.
İyi bir meyhane aynı zamanda iyi bir mezeci de olmak zorunda. O Maestrosda kullanılan malzemelerin çoğu Yunanistan’da üretilen yerel ürünlerden oluşmakta, abartısız, nezaket dolu mükemmel bir servis eşliğinde misafirlere ikram edilmekte. O Maestros, meze konusunda uzman, gerçek bir Rum meyhanesi. Arnavutköyde, yer alan mekan konuklarını oldukça samimi ve şık olan mekanında ağırlıyor. 
Menünün yıldızı çeşit çeşit mezeler. Beyaz tarama, yengeç bacağı salatası, Torik lakerda, füme uskumru, yılan balığı ve deniz pastırması ile başlıyor ikram. O Maestros tüm mezelerini taptaze ürünlerle kendi mutfağında hazırlıyor. 
Masalara gelen tüm tatlar mekanın spesiyallerinden ve orijinal Rum mezelerinden oluşuyor. Kalamar tava, Kalamar dolma, kaşarlı köz patlıcan, Horiatiki, Sahanaki, ahtapot ızgara, midye pilavı, patlıcan ezmesi ve Chios fava ile sürüyor sofra keyfi. 
O Maestros’un bütün meze menüsü özenle hazırlanmış ve Türkiye’nin hiç bir yerinde bulamayacağınız özel mezeleri sizlere sunuyor. Mezelerle doyuyor konuklar ve genellikle çeşit çeşit lezzetlere donatılan masalarda balıklar servis ediliyor. 

 

O'maestros Meyhane Nerede?

Meyhaneler.gen.tr | En iyi meyhaneler burada

meyhaneler.gen.tr sayesinde bütün eğlence mekanlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Artık eğlence programınızı da size rehberlik edecek biri var.

/ Türkiye

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon