Pera Teras Meyhane

Rez:0212-963-12-79

Yıllar önce dostlarımızla başladığımız keyif yolculuğumuza davetlisiniz....Rahat , özgün ve kaliteli ortamımızda her akşam Canlı Müzik eşliğinde Akşam Sefamızın Baş Konukları Siz Olun... Günün ve Gecenin en keyifli zamanlarını nefis yemeklerimiz eşliğinde sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.. 
PERA TERAS AYRICALIĞINI KEŞFEDİN... 
Doğayla baş başa yeşilliklerin gölgesinde, bütünleşen kuş sesleri içinde günün her saati keyifli dakikalar geçireceğiniz mekanımız sabah saat 10.00 den Saat 01.00 a kadar Fransız İtalyan mutfağının doyumsuz lezzetleriyle sizleri ağırlıyoruz. 
Hafta İçi Saat 20:30-00:00 , Hafta Sonu 20:30-01:00 arası 4 saz heyeti ve solistimizle kulağınıza hitap ederek size unutamayacağınız saatler yaşatıp program sonunda sizi uğurluyoruz. 
Taksim Eğlenceleri nin merkezi restorantımızda 400 kişiye kadar yemekli 600 kişiye kadar ayakta içkili Sünnet , Tanıtım kokteylleri ve her türlü toplantı organizasyonları ile 10 yıllık deneyimimizle hizmetinizdeyiz. 
200 KİŞİLİK KAPALI SALONUMUZDA, TOPLANTILARINIZDA, ÖZEL GÜNLERİNİZDE VE DAVETLERİNİZDE SİZLERE EV SAHİPLİĞİ YAPMAKTAN ONUR DUYARIZ. 
Fasıl Meyhanesi - PERA TERRACE SECRET GARDEN - Teras Meyhane 
Fasıl Restaurant anlayışıyla farklı bir tarz ve unutulmaz Fasıl Müzikleri için Beyoğlunda Meyhane kültürünün merkezi Pera Teras Restaurant sizlere hizmet vermekten onur duyar. 

Pera Teras Nerede?

Meyhaneler.gen.tr | En iyi meyhaneler burada

meyhaneler.gen.tr sayesinde bütün eğlence mekanlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Artık eğlence programınızı da size rehberlik edecek biri var.

/ Türkiye

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon