Samare Meyhane

Rez:0216-706-03-13

Samare Meyhane

Deniz ürünlerini en kaliteli nerede yiyebilirim diye kendi kendinize  soruyorsanız tek durağınız Samare Meyhane olmalı! Deniz ürünleri üzerine odaklanmış ustaları ile nefis lezzetlerin tadına mükemmel bir manzara ile varmak istiyorsanız Samare ilk tercih edeceğiniz meyhane olmalıdır.

Samare Meyhane Kartal

Adalar manzarası eşliğinde Rakı Balık yapmak istiyorsanız Samare Meyhaneye sizleri de bekliyoruz. Oldukça sakin bir ortamda dostlarınızla hem keyifli sohbetler yapabilir hem de enfes lezzetlerin tadına bakabilirsiniz...

Salaş meyhaneler listemizde de yer alan Samare Meyhane, oldukça tecrübeli ve nitelikli personel kadrosu ile gününüzün şahane geçmesine büyük katkı sağlayacaktır.

Özellikle Adalar manzarasına sahip tek meyhane olması Samare Meyhaneyi cezbedici kılan en önemli faktör olarak gösterilebilmektedir. Kartal'ın en iyi meyhaneler arasında yer alan bu mekân 350 kişiliktir...

Şirket toplantılarınızdan Bekarlığa veda partilerinize kadar hemen hemen aklınıza gelen her türlü etkinliği yapabilmeniz mümkündür. Kartal Samare eğlence de dorukları yaşamanız için mükemmel bir fırsattır.

Samare Meyhane Nerede?

Yakındakiler...

fener9.jpg

Şaşkınbakkal

Fener Balık
paysage2.jpg

Kalamış

Paysage Kalamış
gecce-nakkastepe.jpg

Nakkaştepe

Gece Nakkaş
nanna-restaurant-yeliz.jpg

Maltepe

Nanna Restaurant

Meyhaneler.gen.tr | En iyi meyhaneler burada

meyhaneler.gen.tr sayesinde bütün eğlence mekanlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Artık eğlence programınızı da size rehberlik edecek biri var.

/ Türkiye

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon