Taksim Meyhaneleri

Seçim Yapmakta Zorlanacağınız Taksim Meyhaneleri!

Meyhane dost meclisinin toplandığı, şişenin ve muhabbetin dibine vurulduğu eğlenceli mekanlardır. Meyhane denince akla gelen ilk yer ise elbette Beyoğlu olur. Taksim meyhaneleri nostaljik yapısı ile dikkat çekerken, manzaraları ve lezzetleriyle de mest etmektedir. Seçim yapmakta zorlanacağınız meyhaneler arasında şunlar bulunuyor

Sade Meyhane

Sade Meyhane yenilenen iç dekoru ve mutfağı ile siz değerli misafirlerlerine uzun zamandır hizmet vermektedir.. Muhteşem eğlence eşliğinde bir yandan Ege mezeleri tadabilir bir yandan da canlı müziğin keyfine varabilirsiniz. Taksim ve Beyoğlu bölgesinin en kaliteli mekanı olmaya aday Sade Meyhane Beyoğlu özel menüsü ile sizlere unutulmaz bir damak ziyafetine davet etmekte.​​

Mono Pera By Aret

İşletmemiz hergün restaurant&meyhane olarak hizmet vermekte, Cuma ve Cumartesi günleri ikinci salonumuzda greek ve türkçe canlı müzik eşliğinde zengin fix menü sunmaktadır. Kendinizi evinizde hissedeceğiniz son derece samimi ortamda Beyoğluna tepeden bakarak eğleneceksiniz.

Çukur Meyhane
Rez:(0212) 244 55 75

Tam bir meyhane kültürü için gidilmesi gereken bir mekan olan Çukur Meyhane, mezeleriyle dikkat çekiyor. Taksim meyhaneleri arasında, uzun yıllardır hizmet veren Çukur Meyhane, dost buluşmaları için de ideal bir mekan.

Müzeyyen Meyhane

Uygun FİX menüleri ile öne çıkan bir Beyoğlu Meyhanesi olan Müzeyyen Meyhane, kaliteli hizmetin uygun fiyatla birleştiği ender mekanlardan bir tanesi konumundadır. Şıklığın ve konforun bir arada bulunduğu 90 kişilik kapasiteli mekânı ile bu özel meyhaneye davetlisiniz...

Barbarasimo Meyhane

1956 Selanik doğumlu bir Rum’un hikâyesini ve keyifli Rum meyhane geleneğini siz değerli dostlarımızın masalarına, 4 mevsim eşsiz açık ve kapalı terasında, Aziz İstanbul’un  asil  manzarası eşliğinde sunuyor. Rum ve Türk mutfağının seçkin mezeleri, sıcacık sahanları, güveçleri, ızgaralarının yanı sıra deniz mahsulleri ve bin bir çeşit rakı-barı ile de oldukça iddialı olan barbaRasimo’yu ayrıcalıklı kılan ise, işletme kalitesini ve samimiyeti her şeyin üstünde tutan ilkeli yaklaşımı ve hizmet anlayışıdır..

Fıccın Meyhane
Rez:(0212) 293 37 86

Vedat Milor’den tam not almış olan Fıccın, meyhane kültürünü doyasıya yaşamak isteyenler için Taksim meyhaneleri arasında ilk sırada yer alıyor. Asmalımescit’de yer alan Fıccın, ev yapımı şarapları, mezeleri ve gürültüden uzak konumu ile dikkat çekiyor. En meşhur yemekleri ise Çerkez mutfağından özenle hazırlanmış lezzetler

Mükellef
Rez:(0212) 244 55 75

Tam bir meyhane kültürü için gidilmesi gereken bir mekan olan Çukur Meyhane, mezeleriyle dikkat çekiyor. Taksim meyhaneleri arasında, uzun yıllardır hizmet veren Çukur Meyhane, dost buluşmaları için de ideal bir mekan.

Sahrap
Rez:(0 (212) 243 16 16

Sahrap Soysal’ın Anadolu lezzetlerini paylaştığı bu mekan, modern tasarımının yani sıra etnik dokunuşlarıyla da dikkat çekiyor. Ferah iç düzeni ve lezzetli Türk mutfağı yemekleri ile ziyaretçilerine en güzel anıları yaşatan Sahrap, mutlaka görülmesi gereken meyhaneler arasında yer alıyor.

Anadolu Yakası 
Meyhaneleri

Meyhaneler.gen.tr | En iyi meyhaneler burada

meyhaneler.gen.tr sayesinde bütün eğlence mekanlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Artık eğlence programınızı da size rehberlik edecek biri var.

/ Türkiye

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon