Vitrin Meyhane

Tel:0212-963-17-47

Etiler Vitrin Club Ve Vitrin meyhane Etiler bu senede muhteşem bir sezona merhaba dedi. Birbirinden ünlü sanatçıların sahne aldığı Vitrin Club da , Çarşamba günleri pop müziğin sevilen isimlerinden Berkay eski ve yeni tüm parçalarını Vitrin Club ‘ı dolduran tüm misafirlerimize seslendirmektedir. Hem şarkıları hem de sahne şovlarıyla kendisini izlemeye gelenlere keyifli bir akşam yaşatmaktadır. Cuma günleri de dönüşümlü olarak bir hafta Tan Taşçı bir hafta da Fettah Can sahne almaktadır. Vitrin Club açılış saatimiz 23:45 dedir. Etkinliklerimize katılmak isteyen misafirlerimizin yoğunluktan dolayı muhakkak önceden rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Detaylı bilgi ve Rezervasyon için 0212 963 17 47 yi arayabilirsiniz. Vitrin Club keyifli eğlence ortamında sizleri de aramızda görmekten

mutluluk duyarız. Etiler Vitrin Meyhane tarafında da haftanın her günü canlı fasıl programlarımız devam etmektedir. Etiler Vitrin Meyhane nin açılış saati 20:00 dir. Önce yemek müziğiyle geceye başlamaktayız arkasından fasıl ekibinin muhteşem repertuarı ile siz değerli misafirlerimizi eğlendirmeğe başlamaktayız. Daha sonrasın da ise çok iyi bir oryantal şov sizleri beklemekte. Oryantal şovun arkasından fasıl ekibimiz tekrar eğlenceye kaldığı yerden devam ediyor. Etiler Vitrin Meyhane de Yemek menüsü ise fiks menü uygulanmaktadır. 10 çeşit soğuk meze , 3 ara sıcak , seçmeli ana yemek meyve ve limitsiz yerli içki şeklinde olmaktadır. Mezeler genellikle ege mutfağından seçilmiş çok leziz mezelerdir. Etiler Vitrin Meyhane de eğlence gece saat 01:00 a kadar devam etmektedir. 

1/1

Adres:Nispetiye Mh. Çalıkuşu İris Sokak No:4 1.Levent – Etiler  / Beşiktaş

Vitrin Nerede?

Benzer Meyhaneler

Meyhaneler.gen.tr | En iyi meyhaneler burada

meyhaneler.gen.tr sayesinde bütün eğlence mekanlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Artık eğlence programınızı da size rehberlik edecek biri var.

/ Türkiye

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon