Zorba Meyhane

Tel:0212-963-14-10

1989 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan ZORBA TAVERNA  150 kişilik kapasitesi, otantik yeni dekoru, rahat ve huzurlu aile ortamı, kendine özgü mutfak anlayışı ve tecrübeli servis personeli ve her gece farklı canlı müzik performansları  ile sizleri ağırlamaktan büyük onur duyar.

GREEK eğlencenin tek adresi olan Zorba'da akşamları günün yorgunluğundan uzaklaşabilir, seçme Rum - Türk mezelerinin enfes tadı ile içkinizi yudumlarken, canlı müzik eşliğinde dilediğinizce gecenizi lezzetlendirebilirsiniz.

Şairin dediği gibi "şişede durduğu gibi durmaz kafir, tutar insana yaşamayı sevdirir" diye düşünüyorsanız size yerinizi ayıralım.

Vale parking ve otoparkımızla da emrinizdeyiz.

Arkadaşlarınızla, ailenizle her türlü özel gün ve gecenizi (düğün, nişan, doğum günü, evlilik yıldönümü, iş toplantıları vs..) kutlayabilir, sizler için hazırladığımız özel grup mönü tarifelerinden yararlanabilirsiniz.

Benzer Mekanlar

Meyhaneler.gen.tr | En iyi meyhaneler burada

meyhaneler.gen.tr sayesinde bütün eğlence mekanlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Artık eğlence programınızı da size rehberlik edecek biri var.

/ Türkiye

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon